reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Shazam

Batman göndermesiyle şaşırtan Shazam fragmanı [Video]

DC’nin eğlenceli tarzıyla ön plana çıkan filmi Shazam sonunda yeni fragmanıyla boy gösterdi. Bu tanıtımda Billy Batson’ın sahip olduğu güçleri yakından görüyoruz. Ayrıca filmde bolca Justice League göndermesi yer alacağını anlıyoruz.

Advertisement

Yönetmenliğini David F. Sandberg’in üstlendiği Shazam önceki DC filmlerinden oldukça farklı olacak. Aynı sinematik evrende geçmesine rağmen çok daha eğlenceli bir havası olacak. Aynı zamanda diğer süper kahramanlara göndermelere yaparak gönülleri kazanacak gibi görünüyor. Başrolünü Zachary Levi’nin üstlendiği filmin yeni tanıtımı ortaya çıktı. Bu fragmanla birlikte Billy Batson’ın güçlerine kavuşma sürecini ardından da onları kullanmayı öğrenmesini görüyoruz. Başlangıçta elde ettiği güçlerden fazlasıyla memnun olsa da, onları doğru şekilde kullanamıyor. Hatta Freedy ona bir kahramandan çok kötü gibi davrandığını söylüyor. Böylece onun Justice League’deki büyüklerini örnek alarak doğru yolu bulmasına şahit olacağımızı tahmin ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan fragmanın en dikkat çekici anlarından biri ise Shazam karakterinin Batman figürleriyle dolu bir dükkana girmesi oluyor. Batman oyuncaklarını silah olarak kullanmaya çalışıyor. Bu noktada oyuncakların üzerindeki DC logosu dikkatlerden kaçmıyor. Bu DC çizgi romanlarının DC sinema evreninde de yer aldığı anlamına mı geliyor, işte bundan biz de tam olarak emin değiliz. Fakat bu tatlı bir detay olabileceği gibi kocaman bir mantık hatasına da dönüşebilir.