reklamı kapat

POPÜLER

Hulk Avengers Endgame

Avengers Endgame gidişatını değiştirecek Hulk teorisi

Avengers Endgame tanıtım çalışmaları oldukça gizlilik içinde devam ederken Marvel hayranları gidişatı değiştirecek karakterin Hulk olacağına inanıyor.

Avengers Infinity War’un finalinde Thanos’un tüm sonsuzluk taşlarını ele geçirmesiyle kahramanlarımızın yapabileceği hiçbir şey kalmadı. Avengers Endgame’de ise onların Thanos‘u yenebilmek için zaman yolculuğu yapacağı, kuantum evrenini kullanacağı veya sonsuzluk taşlarını ele geçirmeye uğraşacağı düşünülüyor. Ortaya atılan son teori ise her şeyi Hulk’ın değiştireceğizi düşünüyor.

Hatırlarsanız Avengers Infinity War’un başında Hulk ve Thanos karşı karşıya gelmişti ve bu mücadeleyi dev titan çok rahat şekilde kazanmıştı. Ardından Hulk’ı filmin geri kalanında göremedik. Bunun nedeni Bruce Banner‘ın kontrolünü kaybetmekten korkmasıydı. Fakat Thanos’u yenebilmek için bu korkusunu yenmesi gerekecek. Hulk’ın en güçlü haline ulaşabilmesi için Bruce Banner’ın kendini feda etmesi ve benliğinin tamamen ortadan kaybolması gerekiyor. Bu yaşandığında ortaya World Breaker Hulk çıkıyor. İsminden anlayabileceğiniz üzere bir dünyayı yok edecek güce kavuşuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Açıkçası bu teorinin gerçek olma ihtimali var mı, emin değiliz. Pek çok farklı kaynak Profesör Hulk‘ı göreceğimize işaret ediyor. Fakat World Breaker Hulk Marvel hayranlarına büyük bir sürpriz olabilir.

İlginizi çekebilir

Yeni Avengers Endgame tanıtımı