reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy A60
Samsung Galaxy A60

Samsung Galaxy A60 modelinin iddialı detayları ortaya çıktı

2019 Galaxy A ailesinde yer alan modellerden Samsung Galaxy A60, teknik olarak detaylandı. Model gerçekten iddialı detaylar taşıyor.

2019 Galaxy A ailesi, daha önce de söylediğimiz gibi A10’dan A90’a kadar geniş bir ürün gamından oluşuyor. İşte bu ailenin önemli modellerinden Samsung Galaxy A60, teknik olarak detaylanmış durumda. Buna göre telefon tam 6,7 inç FHD+ sAMOLED ekran üzerine kuruluyor. Çentikli bir tasarımı bulunan cihaz, ekrana entegre parmak izi sensörüyle geliyor. Arkasında 32 megapiksel üçlü kamera sistemi bulunan Samsung Galaxy A60, tam 3.500 mAh pil üzerine kuruluyor. Gücünü Snapdragon 675 işlemciden ve 6 GB ila 8  GB RAM’den alan telefon, 128 GB dahili depolamaya sahip. Kutusundan Android Pie temelli One UI ile çıkacak denilen cihaz, teknik olarak oldukça iddialı duruyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy A60

Samsung Galaxy A60 ile beraber Galaxy A90 modeli de gelebilir

Samsung Galaxy A90, bugün öğrendiğimiz kadarıyla ilk başta sadece Çin pazarına özel olacak. Söylendiği kadarıyla bu modelde 48 megapiksel çözünürlükte (Büyük ihtimalle Samsung ISOCELL Bright GM1 sensörlü) bir kamera sistemi yer alıyor. Hareketli olacağı yani telefonun hem önüne hem de arkasına döneceği belirtilen bu kamera, Samsung Galaxy A90 modelini kamera konusunda çok merak edilen ve iddialı bir cihaz haline getiriyor. Direkt olarak firmanın Çin ekibi tarafından Çin kullanıcılarını tavlamak için hazırlandığı belirtilen A90, Galaxy S10 ailesi pahalı gelenler için oldukça merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Beklenen Huawei P30 ailesi