reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War senaristlerinden Hulk ve Thanos karşılaştırması

Avengers Infinity War‘un vizyona girmesi üstünden bir aydan fazla zaman geçti. Buna rağmen filme dair her detay gündemi meşgul etmeyi sürdürüyor. Son olarak filmin senaristleri başlangıçtaki Thanos ve Hulk mücadelesi hakkında konuştu. Bazı hayranları fazlasıyla kızdıracak sözler sarf ettiler.

Bildiğiniz gibi Hulk, Avengers ekibindeki en güçlü kahramanlardan biri sayılıyor. Kızdıkça daha da güçlenmesi ve biraz kontrolsüz olması onu korkulan bir karakter haline getiriyor. Dolayısıyla Avengers’ın en büyük silahlarından biriydi. Fakat Avengers Infinity War’un başlangıcında Thanos onu fazlasıyla hırpaladı. Öyle ki filmin devamında ortaya çıkmayı reddetti. Peki bu sahnede Thanos’un elinde Sonsuzluk Taşları olmasa sonuç yine aynı olur muydu? Avengers Infinity War’un senaristliğini üstlenen Christopher Markus ve Stephen McFeely aynı olurdu diyor. İkilinin ortak düşüncesini Markus şu sözlerle dile getirdi:

“Biraz haddimi aşıyor olabilirim ama bence Thanos, Hulk’ı Sonsuzluk Taşları olmadan da dövebilirdi”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Senaristlerin sorusu kafamızda yeni soru işaretleri yaratıyor. Çünkü dev titan Avengers Infinity War’un başında iki Sonsuzluk Taşı‘na sahip olmasına rağmen bunları Hulk’a karşı kullanmıyordu. Mücadeleleri sadece fiziksel güce bağlı gibi görünüyordu. Fakat senaristler bu sahneyi Thanos’un taşları kullandığını düşünerek yazmış gibi görünüyor.

İlgili video

Avengers: Infinity War fragmanı