reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War: Hulk bile Thanos’tan çekiniyor

Gelecek ay izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Avengers Infinity War‘un tanıtım süreci giderek hız kazanıyor. Oyuncuların verdiği röportajlarla birlikte yeni detaylar ortaya çıkıyor. Son olarak Mark Ruffalo, Hulk‘ın Thanos’a bakış açısını açıkladı. Herkesin korktuğu bu kahramanın bile dev titandan çekindiği anlaşıldı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Hulk’ı son olarak Thor Ragnarok‘ta gördük. Asgard’ın yıkımına şahit olan kahramanımız Thor ve Loki ile dünyaya dönüyordu. Fakat filmin bonus sahnelerinden birinde araçlarının kocaman bir uzay gemisinin gölgesinde kaldığını görmüştük. Şimdi biliyoruz ki bu gemi Thanos‘a aitti. Üstelik bu karşılaşma Asgardlılar için fazlasıyla talihsiz oldu. Hulk ve Thor ise Thanos ile tanışıp onun ne kadar tehlikeli biri olduğunu anladı. Görünen o ki Avengers’ın en korkusuz üyelerinden Hulk bile Infinity War’un kötüsünden çekiniyor! Bruce Banner‘ın Thanos’a bakışını Mark Ruffalo şu sözlerle anlatıyor:

“Bruce Banner, Thanos’u Avengers ekibindeki herkesten çok daha iyi tanıyor. Bu yüzden çevresindeki herkese onun ne kadar tehlikeli olduğunu anlatmaya çalışıyor. Kimse onu tanımadığından sanki boş yere yaygara yapıyormuş gibi bir hava oluşuyor. Aslına bakarsanız Bruce onun neler yapabileceğini, nasıl güçlü ve tehlikeli olduğuna şahit oldu. Bunu herkese anlatıp onların da yaşananları anlamasını sağlamak istiyor. Fakat aradan o kadar çok zaman geçti ki önce ayrı kaldıkları süreçte neler yaşadıklarını anlamaları gerekiyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Thanos söylendiği kadar korkutucu bir kötü olacak mı, 27 Nisan‘da Avengers Infinity War’un vizyona girmesiyle öğreneceğiz. Fakat Hulk’ın bile Thanos’tan korkması bizi enteresan bir hikayenin beklediğine işaret ediyor.

İlgili video

Avengers Infinity War son fragman