reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War tanıtımında Thor Guardians of the Galaxy’i mücadeleye dahil ediyor [Video]

Avengers Infinity War‘un adını giderek daha sık anmaya başlıyoruz. Marvel’ın kahramanlarını bir araya getirecek olan bu filmden yeni tanıtımlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Paylaşılan son tanıtım ise uluslararası pazarlara hitap ediyor. Thor‘un Guardians of the Galaxy‘i Thanos mücadelesine nasıl dahil ettiğini gözler önüne seriyor.

Şimdiye kadar paylaşılan içerikler sayesinde biliyoruz ki Thanos, Sonsuzluk Taşları’nın peşinde. Bunun için yeni adresi de dünya olacak. Onun gelişi ise Thor‘un Guardians of the Galaxy ile tanışmasıyla ortaya çıkacak. Gemisi saldırıya uğrayan, uzayda bilinçsiz halde dolaşan kahramanımız Guardians tarafından bulunacak. Kendine gelip, yaşananları anladığında ise dünyaya dönmek ve dostlarını yaklaşan tehlikeye karşı uyarmak isteyecek. Elbette bu mücadelede ne kadar çok kahraman yer alırsa, o kadar iyi! Bunun farkında olan Thor, Thanos’a karşı verilen mücadeleye Guardians of the Galaxy‘i de dahil edecek. Bunların yaşanacağını zaten tahmin ediyorduk. Fakat Marvel‘ın paylaştığı yeni tanıtım Thor’un yeni dostlarını nasıl ikna ettiğini gözler önüne seriyor. Bize de tüm bunları seyredip daha da meraklanmak düşüyor!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Heyecanla beklediğimiz bu devasa filme 27 Nisan‘da kavuşacağız. Thor’un Guardians of the Galaxy ekibini ikna ettiği anlara yer veren tanıtımı ise hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Avengers Infinity War tanıtımı