reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War tanıtımında Black Widow şov yapıyor [Video]

Kısa bir süre önce son fragmanıyla karşımıza çıkan Avengers Infinity War‘un tanıtım süreci televizyona özel çalışmalarla devam ediyor. Paylaşılan yeni televizyon spotunda Black Widow‘un cesur hareketlerine şahit oluyoruz. Üstelik yeni birkaç sahne de gözden kaçmıyor.

Marvel Sinematik Evreni’ni tek bir hikayede buluşturan Avengers Infinity War için geri sayım devam ediyor. Filmin vizyona girmesine bir aydan az bir zaman kala heyecan verici detaylar gün yüzüne çıkıyor. Paylaşılan yeni kısa tanıtımda Gamora‘nın Thanos’a karşı uyarısı devam ediyor. “Evrenin yarısını yok edene kadar durmayacak. Bildiğiniz, sevdiğiniz her şey yok olacak.” sözlerini sarf ediyor. Thor da uzay gemisinin içinde “Hep birlikte Thanos’u durdurabiliriz” diyor. Bunu Guardians of the Galaxy ekibine söylediğini düşünüyoruz. Black Widow ise direkt olarak Thanos’la konuşuyor. Yanında Captain America ve Falcon varken “Seni öldürmek istemiyoruz ama öldüreceğiz.” diyerek iddialı sözleriyle dikkat çekiyor. Bu sırada Black Order ekibiyle mücadele ettiği anlara şahit oluyoruz. Marifetlerini bir kez daha gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Unutmadan hatırlatalım, Avengers: Infinity War’a 27 Nisan‘dan itibaren izleyici karşısına çıkacak. Merak ettiğimiz soruların yanıtlarını beyaz perdeye taşıyacak. Paylaşılan yeni televizyon tanıtımını ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Avengers Infinity War tanıtımı