reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War

Avengers Infinity War: Shuri, Vision ve Bruce Banner’ın boy gösterdiği yepyeni sahne [Video]

Avengers Infinity War geri sayısımında son bir haftaya girdiğimiz şu günlerde tanıtım çalışmalarında da son düzlüğe girdik. Tanıtımlar ve fragmanların ardından heyecan uyandıran minik sahneler gün yüzüne çıkmaya başladı. İşte bu sahnelerden sonuncusunda Shuri, Bruce Banner’ın yardımıyla Vision’ı iyileştirmeye çalışıyor.

Marvel’ın on senelik çalışmasının ürünü olan Avengers Infinity War’u seyredeceğimiz an o kadar yaklaştı ki, heyecanlanmamak elde değil. Üstelik paylaşılan yeni görüntüler de bizleri daha fazla meraklandırmayı sürdürüyor. Bunlardan sonuncusu Good Morning America programında ortaya çıktı. Sabah programında yayınlanan bu kısa sahnede Black Panther’in kız kardeşi Shuri, Bruce Banner ve ilgiye muhtaç durumda olan Vision görünüyor. Vision’a hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerektiğini ve Shuri’nin onun yapısını incelediğini anlıyoruz. Bu kısa anlarda Shuri’nin bilimsel detaylara Bruce Banner’dan daha hakim olduğu görülüyor. Tasarımın çok daha başarılı bir şekilde yapılabileceğini dile getiriyor. Fakat bu durum Hulk’ı pek rahatsız etmiyor. Aksine bunu düşünmemiş olmalarına şaşkın gibi duruyor. Kısacası Shuri’nin yeniden yeteneklerini konuşturmasına şahit olacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Infinity War’un tamamını 27 Nisan’dan itibaren seyredebileceğiz. Haberde bahsettiğimiz anları ise aşağıdaki videoda bulabilirsiniz. Ancak sahneyi seyretmek için videoyu 4. dakika 18. saniyeye ilerletmeniz gerekiyor.

Avengers Infinity War sahnesi