reklamı kapat

POPÜLER

Avengers 4

Avengers 4’ün kafa karıştıran oyuncu tercihi

Hepimiz nefeslerimizi tuttuk Avengers Infinity War’u bekliyoruz. Ancak daha onu izleme şansına erişemeden Avengers 4’ü konuşmaya başladık bile. Marvel Sinematik Evreni’ni kökten değiştirmesini beklediğimiz bu film son oyuncu tercihiyle herkesin kafasını karıştırmayı başardı.

Aslında Avengers 4’e dair bildiklerimiz oldukça az. Bunun nedeni ise Marvel’ın her şeyi büyük bir gizlilik içinde hallediyor olması. Böylece Avengers Infinity War’u izlemeden önce keyfimizin kaçmasına engel olunuyor. Fakat öte yandan ortaya çıkan bazı gelişmeler Avengers 4’te yaşanacakları sorgulamamıza neden oluyor.

İnce detay

Anlaşılan o ki dördüncü filmde Ant-Man ya da asıl ismiyle Scott Lang’in kızını göreceğiz. Fakat Cassie karakterine Abby Ryder hayat vermeyecek. Onun yerine 16 yaşındaki Emma Fuhrmann izleyici karşısına çıkacak. Bu da Cassie’nin çocukluğundan ergenliğine geçiş yapacağımız anlamına geliyor. İlk bakışta önemsiz gibi görünen bu detay dikkatli düşününce Avengers 4’ün hangi zaman diliminde geçtiğini sorgulamamıza neden oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Zaten tüm kahramanların Thanos’a karşı zorlu bir mücadele vereceğini biliyoruz. Ancak bu mücadelenin ne kadar süreceği belirsiz. Yani seneler boyunca devam edebilecek bir savaş söz konusu olabilir. Daha da enteresanı bu savaş farklı zaman dilimlerine yayılabilir. Dolayısıyla Avengers 4 ya gelecekte geçecek ya da zamanda yolculuk yapıp bir şekilde geleceği göreceğiz. Sizce bunlardan hangisi olacak?

İlgili video

Avengers Infinity War kamera arkası