reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Infinity War Marvel

Netflix Marvel hayranlarını şaşırtan Avengers Infinity War özetini değiştirdi

Avengers Infinity War geçtiğimiz günlerde Amerika’daki Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya başladı. Platformun film için hazırladığı kısa özet ise kısa sürede olay oldu. Alınan tepkilerin ardından filmin Netflix’teki özeti değiştirildi.

Avengers Infinity War polemiği

Kısaca özet geçmek gerekirse Avengers Infinity War’u gündeme getiren son gelişme Netflix sayesinde yaşandı. Platform Marvel’ın son bombasını Amerika’daki seyircilerle buluşturuyor. Fakat hazırlanan özet dikkatli hayranların gözünden kaçmadı. Kısa özetinde ise şu sözler yer alıyordu: “Süper kahramanlar galaksiler arası bir sosyopat olan Thanos’un tüm sonsuzluk taşlarını ele geçirip evrenin yarısını gerçeklikten silmesine engel olmaya çalışıyor”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Elbette sıkı Marvel hayranları Thanos’un sosyopat olarak tanımlanmasından hoşlanmadı. Bunun nedeni ise evrenin yarısını yok etmek istese bile, bunun için geçerli sebepleri olduğunun düşünülmesi. İzleyicilerin empati kurabildiği bu karakterin sosyopat olarak tanımlanmasına sosyal medyadan yoğun tepki gösterildi. Sonunda Netflix inadından vazgeçti ve özeti şu şekilde güncelledi:“İstilacı. Yok edici. Sözde mesih. Thanos her şeyi yok etmeye adım adım yaklaşırken evrenin kaderi Avengers ekibinin ellerinde.” Bakalım Netflix’in Avengers Infinity War için hazırladığı yeni özet Marvel sevenleri memnun edecek mi?

İlginizi çekebilir

Avengers Endgame ilk fragman