reklamı kapat

POPÜLER

Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War’un Marvel Sinematik Evreni’ndeki yeri

27 Nisan’daki vizyon tarihi için geri sayımı başlattığımız Avengers: Infinity War filminin hangi zaman diliminde geçeceği açıklandı.

Son fragmanın yayınlanması ve biletler için ön satışların başlamasıyla beraber Infinity War heyecanı da doruk noktaya ulaştı. Sayısız kahramanı bir araya getiren film, yeni afişiyle de hayranların sabırsızlığını körüklüyor. Hemen hemen tüm kahramanların yer aldığı afiş filmin nasıl bir şölen sunacağını önceden haber veriyor. Ön satışlarda da ciddi bir başarı yakalayan Infinity War’un Marvel Sinematik Evreni’ndeki zaman dilimi de belli oldu. Black Widow’a hayat veren Scarlett Johansson, ET‘ye verdiği röportajda yeni filmin geçtiği zaman dilimini açıklıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Civil War sonrası dönem

Kahramanlarımızı bir arada en son gördüğümüzde ciddi bir iç savaşın ortasındalardı. Captain America: Civil War filminde birbirlerine karşı savaşan kahramanlarımız şimdiyse güçlerini birleştirmek durumunda. Bu film de Civil War’un 2-3 yıl sonrasında geçiyor. Thanos’un Sonsuzluk Taşları’nı ele geçirmesini önlemek için bir kez daha güçlerini birleştiren kahramanların bundan önce bazı “eksikleri” kapaması gerekiyor. Captain America’nın kalkanı, Winter Soldier’ın kolu gibi… Tabii Civil War sonrasında geçen 2-3 yıl demek daha tecrübeli bir Spider-Man anlamına da geliyor. Iron Spider kostümüyle karşımıza çıkacak olan karakterimizin Homecoming’deki tökezlemelerini görmeyeceğiz gibi. 27 Nisan’da tüm dünyada vizyona girecek olan filmin fragmanını haberin devamındaki videodan izleyebilirsiniz.

Video

YORUMLAR