reklamı kapat

POPÜLER

Black Widow

Black Widow fragmanındaki Avengers Infinity War detayı

Geçtiğimiz günlerde Marvel tarafından yayınlanan ilk Black Widow fragmanında ufak bir Avengers Infinity War detayının yer aldığı ortaya çıktı. Peki bu detay ne?

Öncelikler Black Widow’un solo filmine dair en önemli detayı hatırlatma ihtiyacı duyuyoruz. Avengers Endgame’de ölen Natasha Romanoff hayata geri dönmüyor. Black Widow’un filmindeki olaylar Captain America Civil War ve Avengers Infinity War filmleri arasında yaşanacak. Natasha daha sonra Infinity War döneminde yeniden diğer kahramanlarla bir araya gelip onlarla omuz omuza mücadele vermeye başlayacak.

Black Widow fragmanındaki önemli detay

Dikkatli Marvel hayranları Black Widow’un ilk fragmanında önemli bir Avengers Infinity War detayının yer aldığını fark etti. Natasha kendisi gibi eğitim alan, kız kardeşleri olarak adlandırdığı Yelena ve Melina ile bir araya geliyordu. Hatta Red Guardian yeniden kostümünü giyip hala üzerine olduğu için mutlu oluyordu. Bu sahnede Yelena’nın üzerindeki kostüm Marvel hayranlarına çok tanıtık geldi. Çünkü bu kostümün çok benzerini Natasha Romanoff, Avengers Infinity War döneminde yasalardan kaçarken giyiyordu. Black Widow’un bu kostümünün nereden geldiği de filmin ilk fragmanıyla birlikte ortaya çıkmış oldu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uzun zamandır beklenen bu filmin yönetmenliğini Cate Shortland üstleniyor. Scarlet Johansson’a David Harbour, Florence Pugh ve Rachel Weisz gibi isimler eşlik ediyor. Black Widow, 1 Mayıs 2020 tarihinde izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan ilk fragmanı henüz seyretmediyseniz, hemen aşağıda bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin ilk fragmanı