reklamı kapat

POPÜLER

black widow

Black Widow filminden Avengers öncesine işaret eden fragman [Video]

Black Widow filminin yeni tanıtımı Super Bowl reklam arasında karşımıza çıktı. Bu tanıtımda Natasha Romanoff’un Avengers öncesindeki ailesine odaklanıyoruz.

Uzun bir bekleyişin ardından Black Widow yakında kendi solo filmine kavuşuyor. Avengers Endgame filminde ölümüne şahit olduğumuz Natasha Romanoff’u sonunda biraz daha yakından tanıyacağız. Önümüzdeki aylarda seyredeceğimiz bu filmde geçmişe ufak bir yolculuk yapacağız. Cate Shortland tarafından yönetilen bu hikayenin Captain America Civil War sonrasında, Avengers Infinity War öncesinde geçeceğini uzun zamandır biliyoruz. Tanıtımlar ise Natasha Romanoff’un bilmediğimiz geçmişine odaklanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers öncesi Black Widow

Hatırlarsanız önceki tanıtımlarda Black Widow’un Avengers Endgame’de sarf ettiği . “Eskiden kimsem yoktu. Bu işi aldıktan sonra her şey değişti. Artık bir ailem vardı ancak hiçbir şey sonsuza kadar sürmüyor.” sözleri kullanılıyordu. Yeni tanıtımda ise “Henüz benimle ilgili her şeyi bilmiyorsunuz. Avengers benim ilk ailem değildi. Bir noktada hepimizin tercih yapması gerekiyor. Dünyanın olmamızı istediği kişi mi olacağız, yoksa kendimiz mi olacağız?” sözleri yer alıyor. Buradaki ikinci cümleden anlıyoruz ki Natasha Romanoff’un geçmişine derinlemesine gireceğimiz, pek çok yeni detay öğreneceğimiz enteresan bir hikaye bizleri bekliyor.

Scarlett Johansson, Florence Pugh, Rachel Weisz, David Harbour, William Hurt ve O-T Fagbenle gibi isimlerin rol aldığı Black Widow 1 Mayıs 2020‘de vizyona girecek. Paylaşılan son tanıtımı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.