reklamı kapat

POPÜLER

Marvel Black Widow

Black Widow yeni fragmanda Taskmaster karşısında [Video]

Marvel Sinematik Evreni 2020’nin açılışını Black Widow filmiyle yapmaya hazırlanıyor. İkinci fragmanda aksiyon detaylanıyor.

Marvel Sinematik Evreni, Black Widow filmiyle şüphesiz ilk başta kafa karıştırıcı bir giriş yapıyor. Bildiğiniz gibi kahramanımız Avengers Endgame filminde kendini feda etmiş ve ruhuna karşılık Ruh Taşı’nın takasını gerçekleştirmişti. Ancak bu film bizi geçmişe götürüyor. Bunun için de hayli iyi bir sebebi var. Çünkü bu yapım, Black Widow’un uzun zamandır hak ettiği solo filmi olmasının ötesinde sinematik evrene yeni bir karakteri daha dahil ediyor: Taskmaster. Fragmanda ise Natasha Romanoff bu karakterle yüz yüze geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Black Widow, karakterin geçmişini detaylandırıyor

Taskmaster anti kahraman olarak adlandırabileceğimiz karakterlerden biri. Öne çıkan özelliği ise karşısındakinin yeteneklerini dövüş esnasında taklit edebilmesi. Dövüş yetenekleri hayli iddialı olan karakterle Black Widow’un karşı karşıya gelmesi ise bizi yakın dövüş konusunda keyifli sahnelere götürecek gibi. Elbette Taskmaster’ın bu filmde yer alması gelecek sinematik evren filmlerinde de olabileceği anlamına geliyor.

Bu yapım aynı zamanda Black Widow’un geçmişini de sinema izleyicisi için nihayet biraz derinleştiriyor. “Ailesi” ile buluşan Romanoff’un aldığı eğitime dair detayları da görebileceğimiz film, Sovyetlerin Captain America denemesi Red Guardian’ı da kadraja sokuyor. Filmde Scarlett Johansson’a Red Guardian rolünde David Harbour eşlik ediyor. Yeni fragmanı haberin üzerinden izleyebileceğiniz Black Widow filmi 1 Mayıs‘ta vizyondaki yerini alacak.