reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher

The Witcher hayranlarını mutlu edecek interaktif yeni içerik [Video]

Netflix, The Witcher hayranlarını memnun edecek interaktif bir deneyime imza attı. Bu evrenin bir parçası olmak ve detaylara ulaşmak artık çok kolay.

Şimdilerde ikinci sezonu için sabırsızlandığımız The Witcher, 8 bölümle keyifli bir açılışı geride bıraktı. Hayranların beğenisini toplayan ve evrenin kapılarını yeni hayranlar için aralayan yapım, şimdilerde yepyeni bir içerik sunuyor. Netflix, her dizisi için olmasa da bazı dizileri için özel projelere imza atıyor. The Witcher’a özel hazırlanan içerikse interaktif bir harita oluyor. Bu evrendeki önemli tarihler arasında gezinebileceğiniz haritada dizide yer alan olaylardan dizide özellikle değinilmeyen detaylara kadar içeriklere ulaşmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon çekimleri yakında başlıyor

Harita bu olayları derlemekle kalmıyor. Aynı zamanda önemli olayların kartlarına dokunursanız, konuyla ilgili kısa bilgileri de paylaşıyor. Söz konusu haritanın benzer diğer projelerde olduğu gibi sezonlar ilerledikçe yeni olayları bünyesine dahil etmesi ve gelişmesi bekleniyor. Şimdilik haritada 1263 yılında noktaladığımız olay doğrudan dizinin finalindeki Ciri ve Geralt kavuşması oluyor. Bu arada haritanın Türkçe dil desteği sunduğunu da eklemeden geçmeyelim. Buradan haritaya ulaşabilir, tanıtımını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.

The Witcher 2. sezon ise şimdilik erken prodüksiyon aşamasında. Şubat ayında çekimleri başlayacak olan dizi bizle Geralt’la ilgili yeni detaylar paylaşırken aynı zamanda Ciri’nin de yeni hayatının nasıl şekilleneceğine dair ilk ipuçlarını aktaracak. Şimdilik resmi bir yayın tarihi bulunmayan ikinci sezonun 2020’nin sonunda ya da 2021’in başında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.