reklamı kapat

POPÜLER

Netflix The Witcher

The Witcher dizi yaratıcısının Vilgefortz açıklaması

The Witcher dizisi heyecanlı bir ilk sezonu geride bıraktı. Netflix dizisinin final bölümünde ise bazı izleyicilerin kafasını karıştıran bir sahne vardı.

Netflix dizisi The Witcher, ilk sezonunun ardından şimdilerde ikinci sezon çekimleri için kolları sıvamış durumda. Erken prodüksiyon aşamasındaki dizinin şubat ayında çekimlere başlaması bekleniyor. Ancak ilk sezonla ilgili açıklamalar da devam ediyor. Dizi yaratıcısı Lauren S. Hissrich geçtiğimiz günlerde Reddit’te izleyicilerin sorularını yanıtladı. Onlardan biri de final bölümünde Sodden savaşında önce öldü sandığımız, sonra uyanan ve hayli vahşi bir hamle ile kadrajdan çıkan Vilgefortz ile ilgiliydi. Hissrich çok ipucu vermiyor ama gelecek sezonlar için beklenti oluşturmaktan da kendini alamıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Witcher 2. sezon için hayranlar sabırsız

Vilgefortz yer aldığı son sahnede ölmediği anlaşıldıktan sonra aldığı bir silahla yaralı bir büyücünün kafasını eziyor. Fakat Vilgefortz’un büyücüler tarafında olduğu düşünülünce bu detay kafa karıştırıyor. Reddit kullanıcısı da dizinin bu sahne ile vermek istediği mesajı soruyor. Hissrich’ın yanıtı ise şöyle: “Ohh Vilgefortz. Özellikle bu büyücüyle ilgili öğrenilecek çok fazla şey var ve bunu şimdi açık etmek istemiyorum. Ancak şunu söyleyeyim, oradaki siniri işlerin istediği gibi gitmemesinden kaynaklı hissettiği hüsrandan geliyor.

Vilgefortz önümüzdeki sezonlarda yeniden karşımıza çıkacak önemli karakterlerden. Dizinin kitapları ne şekide işleyeceğinden emin değiliz bu yüzden belki ikinci sezonda ağırlıklı göremeyiz fakat üçüncü sezonda baskısını hissettirecektir diye düşünüyoruz. The Witcher 2. sezon içinse bir tarih yayınlamadı. Dizinin 2020 sonu, 2021 başında Netflix kütüphanesindeki yerini alması bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Black Widow yeni fragmanda Taskmaster karşısında