reklamı kapat

POPÜLER

Flash Crisis on Infinite Earths

Crisis on Infinite Earths izleyicilerini şaşırtan Flash sürprizi [Video]

Crisis on Infinite Earths pek çok sürprizle karşımızdaydı ancak bu seferki beklentileri aştı. Dizi Flash’ı karşısına çıkan Flash doğrudan sinematik evrenden geliyor.

CW’nun televizyondaki DC karakterlerini bir araya getirdiği Crisis on Infinite Earths bu kez Flash cephesinde bir sürpriz yaptı. Bildiğiniz gibi Lucifer’dan tutun da Constantine’e Smallville Superman’ine kadar pek çok beklenmedik karakter bir araya gelmişti. Arrow’un oluşturduğu televizyon evreninde keyifli bir macera sunmaya çalışan mini dizi 5 bölümlük planlanmış ve şimdiye kadar yayınlanan her bir bölümde de gündeme gelmeyi başarmıştı. 4. bölümde ise beklenmedik bir karşılaşmaya imza attı. Sinemanın Flash’ı Ezra Miller, dizi evreninin Flash’ı Grant Gustin ile karşı karşıya geldi. Barry Allen’lar buluştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Flash kendisiyle karşı karşıya

Nerede olduğunu anlayamayan Miller’ın Flash’ı başta Gustin’in Flash’ını cosplay zannediyor. İkili birbirlerinin kostümleriyle ilgili yorumlar yaparken Gustin’in Flash’ı Miller’ın Flash’ının olaylardan bir haber olduğunu fark ediyor. Bu kısa ama ilginç karşılaşma hayranların aklını başından alomış durumda. Finale doğru son düzlüğe giren Crisis on Infinite Earths final bölümünde ne gibi sürprizler saklıyor şimdiden merak ediyoruz. Bu arada DC Sinematik Evreni’nin Flash’la işinin bitmediğini de hatırlatalım. Miller’ın başrolündeki Flashpoint odaklı film hala yolda. Fakat beklediğimizden biraz farklı olabilir.

İlginizi çekebilir

Netflix imzalı Osmanlı dizisi Rise of Empires: Ottoman fragmanıyla İstanbul fethine yolculuk