reklamı kapat

POPÜLER

Lucifer

Lucifer hayranlarının hayır demeyeceği yeni dizi fikri

Crisis on Infinite Earths dizisindeki kısa Lucifer bölümünün ardından hayranlar daha fazlasını istiyor. Dizi yaratıcısı ise ortaya bir fikir attı bile.

Lucifer 5. sezon bölümlerinin ardından final yaparak macerasını sonlandıracak. Ancak ondan önce Tom Ellis’i DC’nin mini dizisi Crisis on Infinite Earths‘te rolünü yeniden canlandırırken görme şansı elde ettik. Çok küçük bir rolde olsa da Lucifer’ın Constantine ile geçmişinin olduğunu da öğrendik. Ana dizi finale yaklaşırken, bu küçük rol daha büyük bir kapıyı aralayabilir mi dersiniz? Fikri ortaya atan dizi yaratıcılarından Joe Henderson bunu şaka yollu söylese de hayranların buna hayır diyeceğini pek sanmıyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer ve Constantine’i bulusturan spin-off fikri

EW‘a röportaj veren Henderson “Lucifer’ın Constantine ile geçmişine dair bazı teorilerim var ve bunu bir spin-off ile kesinlikle araştırmalıyız.” diyerek küçük bir şaka yapıyor. Ancak bu şaka hayranların hayli hoşuna gidiyor diyebiliriz. Dizinin halihazırda zaten bitmesini istemeyen hayranlar Tom Ellis başrolünde yeni bir diziyi hem de Constantine’li bir diziyi kesinlikle reddetmeyecektir. Ancak ne yazık ki şimdilik resmi bir spin-off çalışması yok. Öte yandan hem Henderson hem de dizinin diğer yaratıcısı Ildy Modrovich, spin-off’lar konusunda açık fikirli olduklarını sık sık dile getiriyor. Bildiğiniz gibi Crisis on Infinite Earths dizisi Lucifer dizisinin 5 yıl öncesinde geçiyor. Constantine ile olan “ahbaplık” ise daha da geçmişe dayanıyor. Ortaya çok ilginç bir kurgu çıkabilir şüphesiz.

Dizinin 5. sezonunun 2020’de izleyicilerle buluşacağını hatırlatalım. Veda sezonu 8 + 8 bölüm olmak üzere iki kısımda yayınlanacak.

İlginizi çekebilir

Ocak 2020 Netflix Türkiye ajandası