reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Lucifer 5. sezon Tom Ellis

Lucifer 5. sezon öncesi Tom Ellis’ten hayranlara sürpriz

Lucifer 5. sezon çekimleri devam ederken Tom Ellis, başka bir dizi setinde görüntülenmişti. Ellis’in yalanladığı bölüm gerçekmiş!

Advertisement

Lucifer 5. sezon çekimleri hız kesmeden devam ederken, ekim ayında Tom Ellis bir başka dizinin setinde görünmüştü. DC’nin televizyon tarafındaki tüm karakterlerini bir araya getiren 5 bölümlük mini dizi Crisis on Infinite Earths setinde yakalanan Ellis, daha sonra yaptığı açıklamada bir arkadaşının doğum günü için Vancouver’a gittiğini ve bu dedikoduların çıktığını kaydetmişti. Ancak görünen o ki Ellis hayranlar için sürprizi bozmak istememiş. Çünkü Crisis on Infinite Earths’ün 3. bölümünde Tom Ellis küçük de olsa rolünü başka bir diziye taşıdı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Lucifer 5. sezon öncesi Tom Ellis aynı rolle başka bir dizide

Hikayeyi merak edenler için Lucifer’ın olaylara nasıl dahil olduğunu da anlatalım. Tabii bundan sonrası spoiler!

Diggle (David Ramsey), Mia (Katherine McNamara) ve Constantine (Matt Ryan), Oliver Queen’in (Stephen Amell) ruhunu bedenine geri getirmek için umutsuz bir çaba içine giriyor. Lazarus çukurunda yeniden diriltilen Arrow’un kurtuluşu ise Constantine’in eski bir dostundan geliyor. Lucifer kahramanlarımıza cehenneme giriş için imkan sağlıyor.

Hayranlar her ne kadar heyecanla beşinci sezonu beklese de aktörü küçük de olsa bir rolde görmek mutlu edecektir diye düşünüyoruz. Lucifer 5. sezon toplamda 16 bölüm yayınlayacak ancak Netflix dizisi 8 + 8 şeklinde bölünerek iki kısım halinde gösterilecek. 2020’de yayınlanacak olan beşinci sezon için hala bir yayın tarihi ise açıklanmadı.

İlginizi çekebilir

Netflix’in Aralık 2019 ajandası