reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Netflix Witcher

Witcher, Rick and Morty, Atiye ve daha fazlası; aralık ayında Netflix Türkiye’de neler var? [Video]

Netflix Türkiye, aralık ayında dolu dolu bir programla geliyor. Witcher için geri sayım başlarken; yeni yerli dizi Atiye de bu ay abonelerle buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix Türkiye, 2019’u kapatırken aralık ayında aboneler için keyifli bir ajanda sunuyor. Bu ayın en çok merak edilen yapımı ise Henry Cavill’ı başrole oturtan Witcher oluyor. İkinci sezon onayını daha ilk sezon yayınlanmadan kapan Witcher, 8 bölümle bize Rivialı Geralt’ın maceralarını anlatacak. Hem kitap hem de oyun hayranlarının merakla beklediği dizi; Netflix’in favorileri arasına girmeyi amaçlıyor. Bu ay yeni bir diğer içerikse Türk dizilerinden geliyor. Netflix’in yeni yerli yapımı Atiye, başrole Beren Saat’i oturtuyor. Mistik bir hikayeyi konu alacak olan dizi ilgi çekici bir macera sunmayı amaçlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Rick and Morty 4. sezon da Netflix Türkiye’ye geliyor

4. sezonu yayınlanmaya başlanan Rick and Morty, Netflix’e ise aralık ayında gelecek. Ancak dizinin yayın tarihi şimdilik paylaşılmadı. Bu ay aynı zamanda Lost in Space ve You dizileri de 2. sezonlarına kavuşuyor. Film tarafında ise Ryan Reynolds başrolündeki 6 Underground dikkat çekiyor. Orijial içeriklere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Netflix orijinal dizileri

Atiye (27/12/2019)
Anadolu topraklarındaki bir kazı sırasında yapılan keşif, genç bir ressamın (Beren Saat) hayatını değiştirip, geçmişine dair sırların peşine düşmesine yol açacaktır.

The Witcher (20/12/2019)
Mutasyona uğramış bir canavar avcısı olan Witcher Geralt, insanların yaratıklardan daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır.

You 2. sezon (26/12/2019)
Karanlık dizinin 2. sezonunda, Los Angeles’ta gözlerden uzakta, eski sevgilisinden saklanan Joe geçmişiyle barışıp bu kez doğru kadınla yeni bir başlangıç yapabilecek mi?

Lost in Space 2. sezon (24/12/2019)
Uzayda kaybolan Robinson ailesi, 2. sezonda yine tüm engellere rağmen hayatta kalmak ve kaçmak için mücadelesini sürdürüyor.

The Neighbor (31/12/2019)
Yetişkinlikle ve kız arkadaşıyla uğraşan 20’li yaşlardaki Javier, beklenmedik biçimde süper kahraman olur. Santiago García ve Pepo Pérez’in çizgi romanından uyarlandı.

V Wars (05/12/2019)
Bir doktor, insanları vampire dönüştüren bir hastalık nedeniyle en iyi arkadaşıyla karşı karşıya gelir. Jonathan Maberry ve Alan Robinson’ın çizgi romanından uyarlandı.

Virgin River (06/12/2019)
Yeni bir başlangıç arayışındaki bir hemşire, Los Angeles’tan kuzey Kaliforniya’nın uzak bir kasabasına taşınır. Burada hiç beklemediği durumlar ve kişilerle karşılaşır.

Orijinal filmler

Marriage Story (06/12/2019)
Yıkılan bir evliliğe çarpıcı bir bakış sunan Marriage Story, Oscar adayı yönetmen Noah Baumbach’ın imzasını taşıyor. Başrolde ise Scarlett Johansson ve Adam Driver var.

6 Underground (13/12/2019)
Dünyanın farklı yerlerinden, yaptıkları işte çok başarılı altı kişi seçilir. Ekip liderinin hedefi kendisini ve ekibini kimsenin hatırlamaması, yaptıklarının ise unutulmamasıdır.

The Two Popes (20/12/2019)
İkisi de Oscar’a aday gösterilen yönetmen Fernando Meirelles ve senarist Anthony McCarten imzalı bu film, en dramatik iktidar değişimlerinden birinin öyküsünü aktarıyor.

Noel Prensi: Kraliyet Bebeği (05/12/2019)
Noel, Aldovia’ya mükemmel bir hediye getirir: bir kraliyet bebeği. Ama önce Kraliçe Amber, kayıp bir barış anlaşmasını bulup ailesine ve krallığına yardım etmelidir.

Pedro’nun İkinci Şansı (24/12/2019)
Efsanevi Meksikalı şarkıcı-oyuncu Pedro Infante, çapkın yanlarını törpüleyip cennete girme hakkı kazanabilmesi için bir taklitçinin bedeninde dünyaya geri gönderilir.

Netflix belgeselleri

The Confession Killer (06/12/2019)
Cinayetten yargılanan Henry Lee Lucas adlı bir serseri, yüzlerce cinayeti daha itiraf eder. Bu belgesel dizi, onun itiraflarının ardındaki gerçeği inceliyor.

Kedilere Bulaşmayın: İnternette Katil Avı (06/12/2019)
Tarihin internet üzerinde gerçekleşen en büyük insan avını anlatan bu belgesel dizisinde, bir katil internetin birinci kuralını çiğner: kedilere bulaşmayın.

Kevin Hart: Don’t F**k This Up (27/12/2019)
Bu belgesel dizisi, Kevin Hart’ı “Irresponsible” turnesi sırasında takip ediyor.