reklamı kapat

POPÜLER

Rick and Morty 4. sezon duyurusu ardından Netflix Disenchantment 2. sezon müjdesi

Netflix açıkladı: Disenchantment 2. sezon geliyor

Rick and Morty 4. sezon duyurusunun ardından vakit kaybetmeyen Netflix de kendi animasyon dizisi Disenchantment 2. sezon duyurusunu yaptı.

Netflix bir süredir beklenen Disenchantment 2. sezon tarihiyle nihayet karşımızda. Geçtiğimiz günlerde Rick and Morty 4. sezon bölümlerinin yayın tarihini sizinle paylaşmıştık. Netflix de bu duyurunun ardından kendi animasyon dizisi için müjdeli haberi verdi. İlk sezonu biraz durağan geçse de hikayenin en heyecanlı noktasında sezona ara veren Disenchantment’ın ikinci sezonu bu yıl yayınlanacak. Hem de düşündüğümüzden de daha erken bir tarihte. Dizi 2. sezonu ile 20 Eylül‘de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. İlk sezon gibi 10 bölüm yayınlayacak olan dizide Prenses Bean ve Luci kendini yepyeni bir macerada buluyor. Elfo’nun geleceği ise ne olacak şimdilik emin değiliz…


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Disenchantment 2. sezon sonrası planlarını da açıkladı

2. sezon “Tahtı onu bekliyor” yazılı bir posterle müjdelenirken, Bean kendi taht savaşına girişecekmiş gibi bir izlenim yaratılmış durumda. Bu arada dizinin Rick and Morty gibi önden pek çok bölümünün şimdiden sipariş edildiğini belirtelim. 2. sezon sonrası 20 bölüm daha sipariş edilen dizi 2020 ve 2021‘de de karşımızda olacak.

İlk sezondaki olayları kısaca hatırlatmak gerekirse, babası ile bazı sorular yaşayan alkolik prenses Bean, aslında ona gönderilmiş bir lanet olan küçük şeytan Luci ile yeni maceralara atılıyor. Tüm bu karmaşa içinde elf diyarından ayrılarak maceraya atılan Elfo ile tanışan Bean’in hikayesi finalde ise büyük bir sürprizle tamamen değişiyor. Bugüne kadar bildiği her şeyin aslında bambaşka olduğunu öğrenen Bean için asıl macera 2. sezonda başlıyor.

İlgili video

Dizinin tanıtımı