reklamı kapat

POPÜLER

Netflix Disenchantment

The Simpsons’ın yaratıcısından yepyeni bir Netflix serisi

The Simpsons ve Futurama’nın yaratıcısı Matt Groening‘nin yeni dizisi Disenchantment‘in yayın tarihi belli oldu. Dizi Netflix’teki yerini almak için gün sayıyor.

Netflix platformdaki animasyon dizilerinin sayısını artırmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz yıl The Simpsons’ın yaratıcısı Matt Groening ile yeni bir seri için anlaştığını duyuran çevrim içi yayın platformu yayın tarihini de müjdeledi. Disenchantment ismini taşıyan seri 17 Ağustos‘ta platformdaki yerini alacak. Futurama’nın 2013’teki vedasından sonra o boşluğu yeni dizinin doldurması bekleniyor. İlk etapta 20 bölümlük sipariş veren çevrim içi yayın platformu, önce ilk 10 bölümü yayınlayacak. Serinin popülerliğine göre yeni anlaşmalar da kapıda.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Bir prenses, bir elf ve bir iblis bara girmiş…

Hikaye içki problemi olan genç bir prensesin etrafında şekilleniyor. Bean isimli prensesin Elfo isimli bir elf yoldaşı ve Luci isimli ona özel bir iblisi bulunuyor. Büyülü bir krallık olan Dreamland’de geçen hikaye, her türden fantastik yaratığa da el sahipliği yapacak gibi görünüyor. Groening geçtiğimiz yıl yaptığı açıklamada diziyi şu şekilde özetlemişti: “Bu dizi yaşam ve ölüm, aşk ve aptallar yüzünden acı çeken bir dünyaya rağmen nasıl gülünebileceği üzerine olacak. Tüm yaşlılara, büyücülere ve tüm gerzeklere inat hem de.

Serinin şimdilik fragmanı paylaşılmadı. Ancak 17 Ağustos‘ta yayınlanmak üzere platformdaki yerini almış gibi görünüyor.