reklamı kapat

POPÜLER

Disenchanment

Simpsons’ın yaratıcısından yeni Netflix dizisi geliyor: Disenchanment [Video]

Simpsons’ın yaratıcısı olarak tanıdığımız Matt Groenling yeni bir animasyon diziyle karşımıza çıkıyor. Bu yeni yapım maceraperest bir elf, yalnızca sahibine görünen bir şeytan ve taşı sıksa suyunu çıkartacak bir prensesin hikayesi. Paylaşılan ilk tanıtım ise oldukça dikkat çekici görünüyor.

Geçmişte geçen bir macera

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment’ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland‘a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean’in içindeki şeytan Luci‘nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (Bean), Nat Faxon (Elfo) ve Eric Andre’nin (Luci) dikkat çekiyor. Onlara John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding ve Lucy Montgomery eşlik ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Disenchantment 17 Ağustos‘ta tüm dünya ile aynı anda sadece Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Merak uyandıran animasyon serinin tanıtımını haberimizin girişinde bulabilirsiniz.