reklamı kapat

POPÜLER

Jumanji 3

Dwayne Johnson’lı Jumanji 3’ün vizyon tarihi netleşti

Jumanji: Welcome To The Jungle gişede hiç beklenmedik bir başarı elde ederek uzunca bir süre adından söz ettirmişti. Elde edilen gişe hasılatının ardından devam filminin geleceği netlik kazanmıştı. Aradan geçen zamanla birlikte Jumanji 3‘ün tam olarak ne zaman vizyona gireceği belli oldu.

Aslına Jumanji’nin Robin Williams‘ın rol aldığı 1995 yapımı efsane filme dayandığını söyleyebiliriz. Hikayeler aynı dünyada geçiyor fakat birbirleriyle direkt bağlantıları yok. Kısacası tam olarak bir devam filmi değil fakat efsanenin popülerliğinden başarılı bir şekilde yararlanıyor. Dwayne Johnson, Karen Gillan, Kevin Hart, Jack Black, Bobby Cannavale ve Nick Jonas gibi isimlerin rol aldığı bu yapım tanıtım sürecinde pek ön plana çıkmamıştı. Fakat vizyona girmesinin ardından gişede fırtına gibi esti. 002 yapımı Spider-Man’i sollayarak Sony’nin en çok kazandıran filmi oldu. Bu başarının ardından devam filminin duyurulması uzun sürmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Herkes Jumanji 3’ün Star Wars 9 ile rekabate hazırlandığını konuşuyordu. Dwayne Johnson‘ın Instagram paylaşımı ise bu iddiaları doğruladı. The Rock ismiyle de bilinen ünlü yıldız vizyon tarihi olarak 13 Aralık 2019‘u duyurdu. Bakalım üçüncü film bir öncekinin başarısını elde edebilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

İlgili video

Welcome to the Jungle fragmanı