reklamı kapat

POPÜLER

Dwayne Johnson’lı Jumanji: Welcome to the Jungle’ın yeni fragmanında aksiyonun dozu artıyor [Video]

Yıldızlardan oluşan oyuncu kadrosu ve eğlenceli havasıyla dikkat çeken Jumanji: Welcome to the Jungle yeni fragmanıyla izleyici karşısına çıkıyor. Bu tanıtımda kahramanlarımızın ne tarz bir oyunun içine düştüğünü yakından görme fırsatı yakalıyoruz.

İsminden anlayabileceğiniz üzere Jumanji: Welcome to the Jungle temelde 1995 yılında vizyona giren orijinal Jumanji’den esinleniyor. Robin Williams ile özdeşleşen hikaye şimdi günümüze uyarlanıyor. Jumanji bir masa oyunu olmaktan çıkıyor ve dijitale taşınıyor. Yeni hikayenin başrollerini ise Dwayne Johnson, Karen Gillan, Jack Black, Kevin Hart ve Nick Jonas üstleniyor.

Jumanji: Welcome to the Jungle’da olaylar dört liseli gencin etrafında şekilleniyor. Yaptıkları yüzüden ceza alan gençler okulun deposunu temizlemek zorunda kalıyor. Bu sırada kimsenin fark etmediği eski bir oyunu fark ediyorlar. Canları sıkılan gençler bu oyunu denemeye karar verdiğinde kendilerini bambaşka bir dünyanın içinde buluyor. Üstelik sadece oyunun bir parçası olmak yeterli gelmiyor, hayatta kalabilmeleri gerekiyor. Üstelik her birinin sadece üç canı var. Olaylar bir noktada ilk filme bağlanıyor ve Alan Parrish‘in keşfi 20 sene sonra gün yüzüne çıkıyor.

Yönetmenliğini Jake Kasdan‘ın üstlendiği Jumanji: Welcome to the Jungle’ın 20 Aralık‘ta vizyona girecek. Filmden bolca yeni görüntünün yer aldığı ikinci fragmanı haberimizin girişinde bulabilirsiniz.