reklamı kapat

POPÜLER

Game of Thrones: Emilia Clarke’dan cesur 8. sezon kararı

Daenerys Targaryen rolüyle gönüllerde taht kuran Emilia Clarke, Game of Thrones’un son sezonu için fazlasıyla cesur bir karar aldı. Ortaya çıkan sonucu da kendi Instagram hesabı üzerinden paylaştı.

Bildiğiniz gibi Daenerys Targaryen neredeyse beyaza çalan sapsarı saçlarıyla dikkat çekiyor. Fakat bu karaktere hayat veren Emilia Clarke‘ın doğal saçı kahverengi. Bu durumda geriye iki çözüm kalıyor: Clarke’ın saç rengini açması veya karaktere uygun kaliteli bir peruk kullanması. Oyuncu tercihini şimdiye kadar peruktan yana kullanmıştı. Profesyonel bir şekilde hazırlanan ve bakılan peruklar oldukça gerçekçi bir havaya sahipti. Dolayısıyla Game of Thrones izleyicileri Emilia Clarke’ın gerçek saç rengini umursamadı. Bu çözüm sayesinde sevilen oyuncunun saç rengini açması da gerekmemişti.

Fakat görünen o ki Emilia Clarke bu konuda fikrini değiştirdi. Game of Thrones’un sekizinci sezon çekimleri başlamadan saçlarının rengini tıpkı Daenerys Targaryen’inki gibi açtırdı. Bu ani karar da onun Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafla ortaya çıktı. Böylece Game of Thrones‘un son sezonunda onu gerçekten sarı saçlarıyla göreceğiz.

Öte yandan hepimizin merakla beklediği sekizinci sezonun ne zaman ekrana geleceği hala belli değil. Ancak son bölümlerin çekimlerine sonbahar aylarında başlanacak.