reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Game of Thrones

Emilia Clarke’ın Game of Thrones sonrası enteresan kararı

Game of Thrones dünyasında Daenerys Targaryen karakteriyle izleyici karşısına çıkan Emilia Clarke‘ın final sonrasında enteresan bir karar aldığı gün yüne çıktı.

Advertisement

Bildiğiniz gibi Daenerys Targaryen, Game of Thrones’un en sevilen karakterlerinden biriydi. Bu durum Emilia Clarke’ın kısa sürede büyük üne kavuşmasına neden oldu. Bu sayede dikkat çekici, büyük yapımlarda karşımıza çıktı. Game of Thrones’un devam ettiği dönemde Terminator: Genisys ve Solo: A Star Wars Story gibi filmlerde rol aldı. İkisi de beklenen başarıya ulaşamadı fakat oyuncunun kariyeri adına önemli adımlar olarak dikkat çekmeyi başardı. Game Of Thrones’un finalinin ardından sevilen oyuncu Last Christmas ile boy göstermeye hazırlanıyor. Bu yapımın tanıtım çalışmaları sırasında Clarke yeniden basın mensuplarının karşısına çıkmaya ve kendisine yöneltilen soruları yanıtlamaya başladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Game of Thrones sonrası alınan karar

Indiewire sitesi sevilen oyuncuya “Yakın zamanda sinemada veya televizyonda büyük bütçeli yeni bir yapımda rol alma planınız var mı?” diye sordu. Emilia Clarke büyük yapımlarda yer almaktan yorulduğunu ve biraz değişim aradığını söyledi. Ardından  “Yakın zamanda yok. Bağımsız filmlerde rol almak için sabırsızlanıyorum. Bu tarz işlerde de yer alıyorum. Aynı zamanda bağımsız filmleri seyretmekten keyif alıyorum. Sadece bir projeye odaklanmak ve tüm enerjimi ona verebilmek istiyorum.” sözlerini sarf etti.

Görünen o ki Game of Thrones, Terminator: Genisys ve Solo: A Star Wars Story deneyimleri Emilia Clarke’ı fazlasıyla yormuş.

İlginizi çekebilir

8. sezon 7. bölüm olarak yayınlanan belgeselin fragmanı