reklamı kapat

POPÜLER

Microsoft office
Microsoft office

Word, Excel ve PowerPoint bir araya geldi: İşte Microsoft’un yeni Office uygulaması

Yazılım devi Microsoft, kısa süre önce Word, Excel ve PowerPoint servislerini bir araya getiren yeni Office uygulamasını tanıttı. İşte detaylar;

Word, Excel ve PowerPoint için hali hazırda ayrı ayrı özel uygulamalar sunuluyordu. Microsoft mantıklı bir adım atarak hepsini Office isimli tek bir uygulamada bir araya getirdi. Android ve iOS için çok yakında çıkacak uygulama, şu an herkese açık ön gösterim sürümüyle Android için buradan, iOS içinse buradan elde edilebiliyor. Genel olarak yeni hazırlanan Office uygulamasının mantığı gayet güzel görünüyor. Tek bir uygulama içinde tüm Word, Excel ve PowerPoint dosyaları açılabiliyor. Her dosya tipine özel bir arayüz hazırlayan Microsoft, geleceği için gerçekten önemli ve güzel bir adım atıyor. Yeni uygulama ile beraber yukarıdaki yeni logoyu da karşımıza çıkartan Microsoft, bu ana uygulama ile kullanıcıların hayatını çok daha kolay hale getiriyor.

Microsoft office
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Microsoft Office uygulaması şimdilik sadece telefonlar için

Ancak bunun böyle kalmayacağı söyleniyor. Yani ilerleyen dönemde Android tabletler ve iPad’lere de gelecek uygulama, kişileri genel olarak fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor. Mobil tarafa hiç olmadığı kadar fazla önem veren şirket, dikkat çekici işlere imza atmaya devam ediyor. Yazılım devi alanın geleceğinin mobilde olduğunu iyi biliyor ve bu pazarda kendi çözümü tutmadığı için iOS ve Android tarafındaki ağırlığını artırıyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni akıllı telefon modeli