reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Lite
Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung Galaxy S10 Lite tasarımından önemli keşif

Sık sık gündeme gelen Samsung Galaxy S10 Lite için bu sefer tasarıma yönelik bir haber ortaya çıktı. Model harmanlanmış bir tasarıma sahip olabilir.

Samsung Galaxy S10e’nin altına konumlandırılacak ve çok yakında tanıtılacak Samsung Galaxy S10 Lite, genelde teknik konularda gündeme geliyordu. Şimdi ise tasarıma yönelik bir keşif yapıldı. Eğer ortaya çıkan aşağıdaki patent doğruysa, Galaxy S10 Lite “Galaxy S9 Plus ile Galaxy S10 Plus” arasında bir tasarıma sahip olacak. Yukarıdaki konseptten biraz daha ince çerçevelerinin olacağı düşünülen telefon, bünyesinde ekrana entegre çiftli selfie kamerası taşıyabilir deniyor. 3,5 mm kulaklık girişi olmayan, bağlantı tarafında ise USB-C kullanan bu model, kavisli kenarlara sahip. Bu tasarım için şimdilik yüzde 100 kesin denmiyor ancak yüksek bir olasılık veriliyor. Eğer doğruysa kötü görünen bir cihaz yolda bulunmuyor.

Samsung Galaxy S10 Lite
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Lite merak uyandırıyor

Kısa süre önce ortaya çıktığı kadarıyla telefon 4.370 mAh pil kapasitesine sahip olacak. Resmi olarak 4.500 mAh olarak açıklanacağı aktarılan bu pil kapasitesi, model için oldukça yeterli görünüyor. Bu pilin 45W hızlı şarj desteği taşıyacağı da aktarılıyor. SM-G770F kod adı verilen cihaz,  Prism Black, Prism White, Prism Blue ve Prism Green olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle geliyor. Gücünü Snapdragon 855 işlemci ve en az 8 GB RAM‘den alacağı bilinen Android 10 işletim sistemli telefon, 6,7 inç Full HD+ AMOLED ekran üstüne kuruluyor deniyor.

İlginizi Çekebilir

Apple’ın yeni Beats kulaklığı