reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Lite
Samsung Galaxy S10 Lite

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 Lite nasıl görünecek?

Samsung Galaxy S10 ailesinin uygun fiyatlı modeli Galaxy S10 Lite, tasarımsal olarak netleşmeye devam ediyor. Model gayet güzel görünecek gibi görünüyor.

Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. İşte bu ailenin en altında yer alacak Samsung Galaxy S10 Lite, Ice Universe’in paylaştığı ekran koruyucusu ve taslak tasarıma göre gayet güzel bir tasarımla geliyor. Ailenin diğer üyeleri gibi kavisli değil düz ekran üzerine kurulan telefon, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. Ekrana entegre tek ön kamera ve çift arka kamera ile gelen telefon, simetrik çerçeveleriyle oldukça dikkat çekecek gibi duruyor. Orta üst modelleri zora sokacak denilen Samsung Galaxy S10 Lite, en az normal S10 ve S10+ kadar çok merak ediliyor. Ekran deliğine sahip AMOLED ekranlı nadir modellerden olacak Galaxy S10 ailesi, 2019’un ilk çeyreğinde raflardaki yerini alıyor.

Samsung Galaxy S10 Lite

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Lite büyük bir kitleye hitap edecek

Çünkü firma satışlarını artırmak istiyor. Galaxy S9 ve Galaxy Note 9 ailesiyle istediğini alamayan firma, bunu 2019’da değiştirmek istiyor. Şirket ayrıca katlanabilir akıllı telefon modeli Galaxy Fold için de çalışmalar yapıyor. Firma mobildeki sorunları S10 ailesine ve katlanabilir modeliyle çözmeyi planlıyor.

Merak edilen telefonlardan Huawei Nova 4