reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Lite

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 Lite hakkında son bilgiler

Önümüzdeki yıl piyasaya sunulacan uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 hakkında güzel bir gelişme yaşandı. Samsung Galaxy S10 Lite olarak adlandırılan modelde Samsung’un 64 GB’lık hafızayı tercih edeceği belirtiliyor.

Telefonda başlangıç olarak bu hafızanın yer alması kullanıcıların hoşuna gideceğe benziyor. Samsung Galaxy S10 Lite modelinde microSD kart desteğinin olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Şu anda SM-G970F olarak adlandırılan modelin Galaxy S10 veya Galaxy S10 Plus’a yüklü miktarda para ödemek istemeyenler tarafından tercih edileceğini söyleyelim. Samsung Galaxy S10 Lite’ın satış fiyatı da henüz belli değil.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 ailesi üç farklı üyeyle karşımıza çıkacak

Samsung’un Galaxy S10 Lite haricinde Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus modellerini de pek tabii görücüye çıkarması bekleniyor. Ailenin en üstü için hazırlanan üçlü kamera sistemi “12 megapiksel, 16 megapiksel ve 13 megapiksel” kurulumunu kullanıyor. 12 megapiksel kameranın piksel boyutu 1.4um olarak görünürken, diğerlerinde ise 1um değeri karşımıza çıkıyor. Ayrıca 12 megapiksel kamerada F1.5 / F2.4 değişken diyafram kullanılırken, 16 megapiksel kamerada F1.9, 13 megapiksel kamerada ise F2.4 diyafram değeri yer alıyor. 12 megapiksel ve 13 megapiksel kameralara optik görüntü sabitleme koyduğu belirtilen firmanın, 12 megapiksel kamerayı normal, 16 megapiksel kamerayı geniş açı, 13 megapiksel kamerayı ise telefoto (Yakınlaştırma) olarak planladığı da gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni modelleri Mate 20 ailesinin karşısına çıkacak