reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Lite

Sadece Samsung Galaxy S10 Lite modeline özel versiyon

Galaxy S10 ailesinin uygun fiyatlı modeli Samsung Galaxy S10 Lite, ailenin geri kalanından farklı bir renk seçeneğine sahip olacak haberiyle gündemde bulunuyor.

Bildiğiniz üzere Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. İşte bu ailenin en altında yer alacak Samsung Galaxy S10 Lite, fiyatıyla diğerlerinden daha büyük bir kitleye hitap ediyor. İşte bu model, gelen bilgilere göre ailenin geri kalanından farklı olarak sarı renk seçeneğiyle de satışa sunulacak. Beyaz, siyah, yeşil ve mavi rengin yanında yer alacak sarı renk seçeneği, özellikle kadınların oldukça hoşuna gidecek gibi görünüyor. Ailenin diğer üyeleri gibi kavisli değil düz ekran üzerine kurulan telefon, parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyor. Ekrana entegre tek ön kamera ve çift arka kamera ile gelen telefon, simetrik çerçeveleriyle oldukça dikkat çekiyor. Seramik arka plana sahip 5G’li modelde ise sadece siyah ve beyaz rengin sunulacağı söyleniyor. Bu model de oldukça merak ediliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Lite dahil ailenin satış fiyatları şöyle olacak

Sağlam yerlerden gelen bilgilere göre Galaxy S10 Lite 128 GB için 850 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy S10 modeli 128 GB için 1.000 dolar, 512 GB içinse 1.250 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Galaxy S10+ tarafındaysa 128 GB için 1.130 dolar, 512 GB için 1.390 dolar ve 1 TB için tam 1.760 dolar ödenmesi gerekecek. Modellerin resmi olarak 20 Şubat tarihinde tanıtılacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

Merak edilen telefonlardan Huawei Nova 4