reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Lite
Samsung Galaxy S10 Lite

Bu sefer ailenin en ucuzu gündemde; işte Samsung Galaxy S10 Lite

Samsung Galaxy S10 ailesi son haftalarda genelde Galaxy S10 ve Galaxy S10+ ile gündeme geliyor. Şimdi ise ailenin en ucuzu Samsung Galaxy S10 Lite karşımızda.

Advertisement

Galaxy S10 ailesi biliyorsunuz dört farklı modelden oluşuyor. İşte bu ailenin en altında yer alacak Samsung Galaxy S10 Lite, Ice Universe tarafından tasarımsal anlamda detaylandırıldı. Buna göre telefon kesin olarak ailenin diğer üyeleri gibi kavisli değil düz ekran üzerine kurulacak. Ayrıca modelin parmak izi sensörü yan tarafında yer alacak. Ailenin diğer üyelerinde ise parmak izi sensörünün ekrana entegre edilmesi bekleniyor. Hatta firmanın burada ultrasonik sensörler kullanacağı da belirtiliyor. Kamera tarafında çok özel olmayan Samsung Galaxy S10 Lite, tek ön kamera ve çift arka kamera ile geliyor.

Samsung Galaxy S10 Lite
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 ailesi kamera konusunda oldukça farklılaşıyor

Ortada yer alan Galaxy S10, çift ön kamera, üçlü arka kamera ile yolda bulunuyor. Ailenin en çok dikkat çeken modeli Galaxy S10+ ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ile geliyor. Daha sonra satılacak denilen Galaxy S10 5G modeli ise çift ön kamera, dörtlü arka kamera ( ToF sensörü) ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Çiftli ön kameraları ekrana entegre edecek akıllı telefonlar, gerçekten çok merak ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Nokia’nın yeni akıllı telefonu 8.1