reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy S10 Lite

Ailenin daha uygun fiyatlı modeli Samsung Galaxy S10 Lite için paylaşılan dikkat çekici görsel

Galaxy S10 ailesinin uygun fiyatlı modeli Samsung Galaxy S10 Lite, oldukça merak ediliyor. Paylaşılan bir görsel ise modele tekrar güzel bir bakış attırıyor.

Samsung Galaxy S10 ailesi dört farklı modelden oluşuyor. Bu ailenin en altında yer alacak Samsung Galaxy S10 Lite, ailenin diğer üyeleri gibi kavisli değil düz ekran üzerine kuruluyor. Bir kılıf üreticisi tarafından hazırlanan aşağıdaki görsel ise modelin tasarımını bir kez daha karşımıza getiriyor. Ön kamerası görebileceğiniz üzere ekrana entegre edilen akıllı telefon, eşit kalınlıktaki çerçeveleriyle gerçekten güzel görünüyor. Kılıfta da görebileceğiniz üzere 3.5 mm kulaklık girişine sahip olan telefon, daha önce duyduğumuz kadarıyla sarı renk seçeneğiyle de elde edilebilecek. Bu rengi sadece Lite modelde sunacak firma, aynı zamanda beyaz, siyah, yeşil ve mavi renkleri de karşımıza çıkarmaya hazırlanıyor. Parmak izi sensörünü yan tarafında taşıyan Samsung Galaxy S10 Lite, diğer modellerden daha büyük bir kitleye hitap ediyor. Modelde kablosuz şarj desteği de aktif olarak yer alıyor.

Samsung Galaxy S10 Lite

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung Galaxy S10 Lite ile beraber ailenin satış fiyatlarına bakarsak

Sağlam yerlerden gelen bilgilere göre Galaxy S10 Lite 128 GB için 850 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Galaxy S10 modeli 128 GB için 1.000 dolar, 512 GB içinse 1.250 dolar fiyat etiketiyle raflardaki yerini alacak. Galaxy S10+ tarafındaysa 128 GB için 1.130 dolar, 512 GB için 1.390 dolar ve 1 TB için tam 1.760 dolar ödenmesi gerekecek. Modellerin resmi olarak 20 Şubat tarihinde tanıtılacağı tahmin ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Merak edilen telefonlardan Huawei Nova 4