reklamı kapat

POPÜLER

Galaxy S10 Lite

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy S10 Lite hakkında son detaylar

Galaxy Note 9 ve hemen ardından katlanabilir ekranlı telefonunu gün ışığına çıkaran Samsung bir taraftanda da Galaxy S10 ailesiyle ilgili çalışmalarını sürdürüyor. Teknoloji dünyası tarafından merakla beklenen Galaxy S10 ailesi önümüzdeki yıla damga vurması bekleniyor.

Samsung bilindiği üzere Galaxy S10 ailesinde Samsung Galaxy S10 Lite modelini de kullanıcıların beğenisine sunacak. Galaxy S10 ve Galaxy S10+ modellerinden daha uygun fiyat etiketine sahip olacak Galaxy S10 Lite’da düz Infinity-Q olarak adlandırılan ekranın yer alması bekleniyor. Samsung Galaxy S10 Lite’da Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 8150’nin kullanılacağı belirtiliyor. Telefonda bu işlemciye 4 GB veya 6 GB’lık RAM’in eşik edeceği konuşuluyor. Çentiksiz bir tasarıma sahip olmasını beklediğimiz Galaxy S10 ve Galaxy S10+’ın tasarımı kadar performansıyla da konuşulacağa benziyor. Gelen son dedikodulara göre 5,8 inç düz ekranlı, 4G’li ve yan tarafta parmak izi sensörüne sahip Galaxy S10, 750 dolardan piyasaya sunulacak. Ekrana entegre parmak izi sensörlü, 5G’li ve 5,8 inç kavisli ekranlı Galaxy S10, 1.000 dolardan kullanıcıların karşısına çıkacak. 6,4 inç kavisli ekranlı, 5G’li ve ekrana entegre parmak izi sensörlü Galaxy S10’un fiyatı ise 1.100 dolar olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Galaxy S10 ailesinin tanıtımı için geri sayım başladı

Galaxy S10 ailesinin önümüzdeki yılın şubat ayında gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’de gün ışığına çıkması bekleniyor. Telefonların tanıtılmasının ardından kısa bir süre içerisinde satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Video

Prototip versiyon işte böyle görünüyor