reklamı kapat

POPÜLER

Detective Pikachu

Ryan Reynolds’ın seslendirdiği Detective Pikachu’dan ilk tanıtım [Video]

Ryan Reynolds‘ın sesiyle beyaz perdeye taşınacak olan Detective Pikachu filminden ilk tanıtım gün yüzüne çıktı. Fragman Pokemon sevenleri ikiye böldü.

Detective Pikachu ile yepyeni bir dünya

Detective Pikachu temelde Pokemonların ve insanların barış içinde birlikte yaşadığı bir dünyada geçiyor. Fakat Pokemonlar ve insanlar direkt sözlü iletişim kuramıyor çünkü birbirlerini anlayamıyor. Fakat Tim Goodman‘ın evinde bulduğu Pikachu ile konuşabilmesi her şeyi değiştiriyor. İşin enteresan yanı onu sadece Tim anlayabiliyor. Diğerleri için Pikachu sadece “pika-pika!” diyor. Tim dedektiflik yapan Pikachu ile bir araya geliyor ve kaybolan babasını bulmak üzere kolları sıvıyor. Onların macerasını seyrederken Pokemonlarla dolup taşan bir dünyaya da şahit oluyoruz.

Yılların şirin Pikachu’sunu Ryan Reynolds seslendiriyor. Ona Justice Smith, Kathryn Newton, Ken Watanabe, Suki Waterhouse, Bill Nighy, Kathryn Newton ve Rita Ora gibi isimler eşlik ediyor. Paylaşılan fragman kimilerinin yüzünü güldürürken, kimi Pokemon hayranlarının eleştiri oklarına maruz kaldı. Bakalım film vizyona girdiğinde de aynı durum devam edecek mi?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Rob Letterman’ın üstlendiği Detective Pikachu filmi Amerika’da 10 Mayıs‘ta gösterime başlayacak. Filmin ülkemizdeki vizyon tarihi henüz netlemiş değil. Paylaşılan ilk tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.