reklamı kapat

POPÜLER

Oyuncak Hikayesi 4

Oyuncak Hikayesi 4 ilk tanıtımıyla karşımıza çıkıyor [Video]

Woody, Buzz Lightyear ve Jessie beyaz perdeye geri dönüyor. Oyuncak Hikayesi 4 merakla beklenen ilk tanıtımıyla sonunda karşımıza çıkıyor.

Orijinal ismi Toy Story 4 olan serinin yeni halkası kısaca “bir yolculuk hikayesi” sözleriyle tanımlanıyor. Birkaç sene önce duyurulan film aradan geçen yılların ardından gerçeğe dönüşüyor. Dördüncü filmin senaryosunu Will McCormack ve Rashida Jones kaleme alıyor. Paylaşılan resmi özette ise şu sözler yer alıyor: Woody her zaman hayattaki yeri konusunda net bir fikre sahipti. Yapması gerekenin ona sahip olan çocuğa ilgi göstermek olduğunu biliyordu. Üstelik bunun Andy ya da Bonnie olması fark etmiyordu. Fakat bir gün Bonnie’nin Forky isminde isteksiz bir oyuncağı odasına ekliyor. Woody’nin arkadaşlarıyla çıkacağı yolculuk ise bir oyuncak için dünyanın ne kadar kocaman olabileceğini gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Paylaşılan tanıtımda ise şimdiye kadar Toy Story filminde görüp sevdiğimiz pek çok kahraman yer alıyor. Forky ise her şeyi değiştirip varolan düzeni alt üst ediyor gibi görünüyor. Elbette tam olarak neler yaşanacağını görebilmek için filmin vizyona girmesini beklememiz gerekiyor.

Yönetmenliğini Josh Cooley‘nin üstlendiği Oyuncak Hikayesi 4 filmi 21 Haziran 2019‘da vizyona girecek. Heyecan uyandıran filmden paylaşılan kısa tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.