reklamı kapat

POPÜLER

Oyuncak Hikayesi 4 John Wick

Oyuncak Hikayesi 4 ve John Wick’i buluşturan enteresan çalışma

Son yıllarda John Wick ile adından söz ettiren Keanu Reeves, Oyuncak Hikayesi 4 filminin seslendirme kadrosuna dahil oldu. Hayranlar da bu fırsatı değerlendirip iki dünyayı bir araya getiren enteresan bir çalışmaya imza attı.

Kısaca hatırlatmak gerekirse “bir yolculuk hikayesi” sözleriyle tanımlanan Oyuncak Hikayesi 4’ün seslendirme kadrosunu genişlettiğini geçtiğimiz günlerde öğrenmiştik. Orijinal ismi Toy Story 4 olan filmin ekibinde yer alan Tim Allen geçtiğimiz günlerde The Tonight Show Starring Jimmy Fallon programına konuk olup sürprizi açıklamıştı. Böylece Keanu Reeves Buzz Lightyear bağlantılı bir karakteri seslendirirken göreceğimizi öğrenmiştik. Aradan geçen kısa sürenin ardından hayranlar bu yeni bilgiyi oldukça yaratıcı bir şekilde değerlendirdi.

oyuncak hikayesi 4

Bir süredir imza attığı hayran çalışmalarıyla adından söz ettiren BossLogic bu sefer John Wick ve Oyuncak Hikayesi 4’ü bir araya getirdi. Onun imzasını taşıyan posterde Keanu Reeves’in hayat verdiği John Wick’i Oyuncak Hikayesi‘nin eşsiz dünyasında görüyoruz. Etrafında ilk filmden tanıdık gelen kırık oyuncaklar yer alıyor. Üstünde kendisiyle özdeşleşen koyu renkli takım elbisesini görüyoruz.  Fakat bu sefer elinde silah yok. Çocuklara hitap eden bu dünyaya şimdiden ayak uydurmuş gibi görünüyor. Bu çalışmayı haberimizin içinde bulabilirsiniz. Unutmadan, dördüncü filmin 21 Haziran 2019‘da vizyona gireceğini de hatırlatalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Oyuncak Hikayesi 4 fragmanı