reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves Oyuncak Hikayesi 4

Oyuncak Hikayesi 4’teki Keanu Reeves sürprizi

Önümüzdeki yaz izleyici karşısına çıkmasını beklediğimiz Oyuncak Hikayesi 4 filminin John Wick ile özdeşleşen Keanu Reeves ile bizlere sürpriz yapmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Orijinal ismi Toy Story 4 olan serinin yeni halkası kısaca “bir yolculuk hikayesi” sözleriyle tanımlanıyor. Paylaşılan resmi özette ise şu sözler yer alıyor: Woody her zaman hayattaki yeri konusunda net bir fikre sahipti. Yapması gerekenin ona sahip olan çocuğa ilgi göstermek olduğunu biliyordu. Üstelik bunun Andy ya da Bonnie olması fark etmiyordu. Fakat bir gün Bonnie’nin Forky isminde isteksiz bir oyuncağı odasına ekliyor. Woody’nin arkadaşlarıyla çıkacağı yolculuk ise bir oyuncak için dünyanın ne kadar kocaman olabileceğini gözler önüne seriyor.

Keanu Reeves’in Oyuncak Hikayesi 4’te seslendirme yapan karakterlerden biri olduğu Tim Allen‘ın açıklamasıyla ortaya çıktı. Allen geçtiğimiz günlerde The Tonight Show Starring Jimmy Fallon programına konuk oldu. Sürprizi şu sözlerle açıkladı: “Aramıza yeni katılan harika isimler var. Mesela Keanu Reeves şahane bir rolle karşımıza çıkıyor. Seslendirdiği karakterin biraz Buzz Lightyear’ı andırdığını düşünüyor.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Böylece Keanu Reeves’in Oyuncak Hikayesi 4 yer aldığı ve karakterinin bilmediğimiz bir öneme sahip olduğu anlaşılıyor. Elbette detayları öğrenebilmek için dördüncü filmin 21 Haziran 2019‘da vizyona girmesini beklememiz gerekiyor.

İlginizi çekebilir

Oyuncak Hikayesi 4 fragmanı