reklamı kapat

POPÜLER

Oyuncak Hikayesi 4

Yepyeni bir maceranın kapılarını açan Oyuncak Hikayesi 4 fragmanı [Video]

Toy Story serisi dokuz sene sonra beyaz perdeye geri dönüyor. Oyuncak Hikayesi 4 fragmanıyla birlikte bizleri keyifli bir maceranın beklediğini müjdeliyor.

Asıl ismi Toy Story 4 olan film temelde “bir yolculuk hikayesi” olarak anılıyor. Geçtiğimiz ay paylaşılan özete bakılırsa Woody hayattaki yeri ve görevi konusunda büyük bir belirsizliğin içine düşüyor. Önceden yapması gerekenin sahibi olan çocuğa ilgi göstermek ve onu mutlu etmek olduğunu düşünüyordu. Üstelik mutlu edeceği kişinin Andy ya da Bonnie olması onun için fark etmiyordu. Fakat bir gün Bonnie, tek kullanımlık bir kaşıktan Forky isminde bir oyuncak yapıyor ve onu yanından ayırmamaya başlıyor. Oyuncak Hikayesi 4 filminde normalde oyuncak olmaması gereken Forky’nin isteksizliği ve neden hayatta olduğunu anlamaması işleri karıştırıyor. Bonnie’nin yanında olmak istemiyor. Tek kullanımlık bir kaşık olarak amacını yerine getirmek istiyor. Onun yaşadığı bu kafa karışıklığı Woody’e de yansıyor. Woody’nin arkadaşlarıyla çıkacağı yolculuk ise bir oyuncak için dünyanın ne kadar kocaman olabileceğini gözler önüne seriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yönetmenliğini Josh Cooley’nin üstlendiği Oyuncak Hikayesi 4 filmi 21 Haziran 2019’da vizyona girecek. Uzun zamandır beklenen filmden paylaşılan fragmanı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.