reklamı kapat

POPÜLER

Keanu Reeves

Keanu Reeves’in Oyuncak Hikayesi 4’ü seslendirdiği keyifli anlar [Video]

John Wick ile gönüllerde taht kuran Keanu Reeves Oyuncak Hikayesi 4’te karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sevilen oyuncunun seslendirme yaptığı anlar paylaşılan kamera arkası videosuyla ortaya çıktı. Bu video internet dünyasında büyük ilgi gördü.

Kısaca özet geçmek gerekirse çok sevilen Oyuncak Hikayesi dördüncü filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Böylece sevdiğimiz karakterlerle yeniden buluşma ve maceralarının nasıl devam ettiğini öğrenme şansı elde ediyoruz. Oyuncak Hikayesi zaten yıldızlarla dolu bir seslendirme ekibine sahip. Bu ekibe John Wick’in yıldızı Keanu Reeves ‘in dahil olduğu geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı. Başta gizli tutulsa da artık onun Duke Caboom karakterine hayat verdiğini biliyoruz. Toy Story 4’ün tanıtım çalışmaları hız kazanırken ortaya yeni görüntüler çıktı. Bu kamera arkası görüntülerinde Keanu Reeves’in seslendirme yaptığı anlara şahit oluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oyuncak Hikayesi 4’ün kamera arkasında Keanu Reeves

Normalde görüntüler Oyuncak Hikayesi 4’ün tanıtımı için hazırlanan uzun bir videoda yer alıyor. Fakat Keanu Planet isimli bir hayran sayfası sadece sevilen oyuncunun yer aldığı kısımları derleyip bu videoyu Twitter üzerinden paylaştı. Onun bu paylaşımı Chris Evans tarafından retweetlenince büyük ilgi çekti. Captain America olarak tanıdığımız oyuncu videoyu “Sadece bu videonun iki saatlik versiyonunu yayınlayın, adına da Oyuncak Hikayesi 4 deyin yeter. Bu haliyle muhtemelen sinemada iki kez izlerim.” sözleriyle paylaştı.

Yönetmenliğini Josh Cooley’nin üstlendiği Oyuncak Hikayesi 4 filmi dünya genelinde 21 Haziran 2019‘da vizyona girecek. Keanu Reeves ‘in kamera arkası görüntülerini haberimizin girişinde bulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Filmin fragmanı