reklamı kapat

POPÜLER

Toy Story 4 Oyuncak Hikayesi 4 Keanu Reeves

Toy Story 4 yeni fragmanıyla Keanu Reeves’in karakterini tanıtıyor [İzle]

Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4) yeni fragmanında Keanu Reeves tarafından seslendirilen Kanadalı kahraman Duke Caboom’u ortaya çıkarıyor.

Özellikle aileler tarafından merakla beklenen Toy Story 4 (Oyuncak Hikayesi 4), yeni filminde bizi yepyeni bir oyuncak olan Duke Caboom (Keanu Reeves) ile buluşturuyor. John Wick 3 filmiyle şimdilerde vizyonda boy gösteren Keanu Reeves tarafından seslendirilen yeni oyuncak merakla bekleniyordu. Fragmanda ise onun motosikletli bir kahraman olduğunu görüyoruz. Kendini “Kanada’nın en iyi dublörü” olarak tanıtan Duke Caboom, soyadını ise “meşhur lafı” olarak kullanıyor. Reeves’in karakteri fragmanda çok yer kaplamasa da, motosiklet tutkunu olan Reeves ile hoş bir eşleşme diye düşünüyoruz. Duke Caboom, yeni filmde Woody’nin ayaklarını ise yerden kesecek. Forky‘i bulma ve kurtarma çalışmalarında yer alan Duke Caboom, ihtiyacımız olan motor gücünü sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Toy Story 4 yepyeni bir maceraya yelken açıyor

Keanu Reeves filmin büyük bir bölümünde yer almasa da, filmin çekimlerinde çok eğlendiğini açıklıyor. Film ise bizi yeni bir karakterle bambaşka bir maceraya götürüyor. Bonnie’nin elleriyle yaptığı yeni oyuncak Forky, talihsiz olaylar sonucu “kayboluyor”. Woody ise elbette oturup Bonnie’nin üzülmesini izleyecek değil! Buzz Lightyear ile beraber hemen bir arama kurtarma timi kuran Woody, Forky’i kurtarmak için hızlı bir plan yapıyor. Ancak işlerin karakterlerimizin düşündüğü kadar kolay olmayacağını söyleyelim.

Üçüncü film 2010’da bizlerle buluşmuştu. Aradan geçen 9 sene sonunda yeni film ise ister istemez fazlasıyla heyecan uyandırıyor. 21 Haziran 2019‘da vizyona girecek olan filmin Keanu Reeves’li fragmanını haberin üzerinden izleyebilirsiniz.