reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4

Avengers 4’te The Eternals bağlantısı söylentileri

Marvel’ın Avengers 4 filminden sonraki planlarında The Eternals dünyasının yer aldığını biliyoruz. Ortaya atılan yeni iddialar da bu yeni projede taşınacağımız karakterlere odaklanıyor.

Kısaca hatırlatmak gerekirse Marvel kozmik dünyanın kapılarını açmaya ve farklı karakterleri göreceğimiz filmler çekmeye hazırlanıyor. Yakın gelecekte seyredeceğimiz işler arasında da The Eternals yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Chloe Zhao‘nun üstleneceğini zaten biliyoruz. Önceki iddialar da çekimleri Eylül 2019‘da başlayacağına işaret ediyordu. Bu doğrultuda her şey yolunda giderse filmi 2020 senesi içinde seyredebileceğimiz yorumu yapılmıştı. Ortaya atılan son söylentilerle birlikte bu detayların doğru olma ihtimali de artıyor.

Daha önce de Marvel bağlantılı sızıntılarla adını duyduğumuz DanielRPK Twitter’da yeni detaylar paylaştı. “Marvel şimdilerde The Eternals’ta yer vereceği iki karakter için oyuncu arayışında. Tüm karakterlerin haricinde bu iki isme odaklanmış durumdalar çünkü onların yakında izleyeceğimiz MCU filmlerinden birinde ufak bir sahneyle yer alması planlanıyor. Bu karakterler Karen ve Piper/Sprite olacak. Onları ya Captain Marvel’da ya da Avengers 4’te göreceğiz. Avengers 4’te görmemiz çok daha büyük bir olasılık.” sözleriyle söylentileri özetledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Eğer söylentiler doğruysa The Eternals’ta izleyeceğimiz iki karakter önce Avengers 4‘ün film sonu sahnelerinden birinde karşımıza çıkacak. Böylece Marvel’ın zincirleme heyecanlandırma politikası devam etmiş olacak.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları