reklamı kapat

POPÜLER

marvel eternals

Marvel’ın Avengers 4 sonrası ilk durağı netleşti

Marvel’ın Avengers 4 ardından yarattığı sinema dünyasında ciddi değişikliklere gideceğini biliyoruz. Bu değişiklik beraberinde yeni süper kahraman filmleri de getirecek. Görünen o ki bunlardan ilki The Eternals olacak.

Aslına bakarsanız Eternals’ın ismi son olarak nisan ayında anılmıştı. Marvel’ın Avengers Infinity War ve Avengers 4 sonrası projeleri konuşulurken yeni bir ırkın MCU‘ya dahil edilebileceği konuşulmuştu. Hatta Kevin Feige‘ye bu proje sorulduğunda üstünde fikir üretilen işlerden biri olduğunu kabul etmişti. Görünen o ki proje sonunda beklenen somut adımı atacak noktaya ulaştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

The Hollywood Reporter’ın haberine göre Marvel stüdyoları The Eternals filmini yönetecek ismi buldu. Filmin senaryosunu Matthew ve Ryan Firpo birlikte kaleme alacak. Projenin Ikaris ve Sersi‘nin aşkına odaklanacağı söyleniyor. Projesinin dikkat çekici noktası şu: Eternals temelde insan olan ancak üzerinde yapılan deneyler sonucu genetik evrim geçiren bir ırk. İnsanların kozmik enerjiyle süper güçler kazanmış hali de denebilir. Eternals’ın deforma olmuş hali ise Deviantları oluşturuyor. Avengers Infinity War‘un kötüsü de Deviant olarak geçiyor. Ancak ailesi Eternals. Yani bu filmde yan karakter olarak Thanos‘un ailesinden birilerinin görünme ihtimali bulunuyor. Elbette bu filmin geçeceği zamana bağlı fakat fazlasıyla mümkün.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War’un komik çekim hataları