reklamı kapat

POPÜLER

Avengers Endgame

Marvel’ın Avengers Endgame sonrası projesine Stranger Things takviyesi

Marvel stüdyolarının Avengers Endgame sonrası projeleri ufak ufak şekillenmeye başlıyor. Bunlardan en gizemlisi ise The Eternals. Son günlerde filmin oyuncu kadrosuna Stranger Things ekibinden önemli bir takviye yapıldığı konuşuluyor.

Aylar öncesinde gündeme gelen The Eternals serisi milyonlarca yıl öncesinde geçiyor. Bu proje temelde Celestials olarak bilinen kozmik canlıları yakından tanımamıza vesile olacak. Yakından tanımak diyoruz çünkü Celestialları daha önce Marvel Sinematik Evreni’nde gördük. Guardians of the Galaxy Vol. 2‘de Peter Quill’in babası Ego’nun bir Celestial olduğunu öğrenmiştik. Avengers Endgame sonrasında geçmişe gidip Celestialların insanlar üzerinde yaptığı deneyleri göreceğiz. Bu deneyler sonucunda insanların genetiğinde ciddi bir değişim yaşanıyor ve ortaya süper güçlere sahip yeni bir ırk çıkıyor. Bu süper güçlü canlılar Eternals olarak anılıyor. Onların deforme olmuş versiyonu ise Deviants olarak adlandırılıyor. Film tam olarak bu süreci mi konu edecek bilmiyoruz. Söylentiler asıl hikaye Ikaris ve insanlarla beraber olmayı tercih eden Sersi’nin aşkı etrafında şekillenecek diyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Avengers Endgame sonrası şekilleniyor

The Eternals daha önce Angelina Jolie söylentileriyle gündeme gelmişti. Marvel stüdyolarının ünlü ve başarılı isimlerle anlaşma konusunda istekli olduğu anlaşılmıştı. Söylentilerin odağındaki son isim Stranger Things’in başrollerinden Millie Bobby Brown. Variety ‘nin haberine göre Marvel bu önemli gelişmeyi San Diego Comic Con’da duyurmayı planlıyor. Henüz kesinlik kazanmasa da Angelina Jolie, Richard Madden ve Kumail Nanjiani’nin ona eşlik edeceği söyleniyor. Onun hangi karaktere hayat vereceği ise belli değil. Fakat Avengers Endgame sonrası Marvel dünyası çok hareketli olacak gibi görünüyor.

İlginizi çekebilir

Spider-Man Far From Home fragmanı