reklamı kapat

POPÜLER

avengers 4 The Eternals

Avengers 4 sonrası ilk durağımız The Eternals şaşırtabilir

Marvel stüdyolarının Avengers 4 sonrası planları arasında The Eternals yer alıyor. Son söylentilere bakılırsa bu filmi tahmin ettiğimizden de erken seyredebiliriz.

Daha önce açıklanan detaylara bakılırsa The Eternals bizi milyonlarca yıl öncesine götürecek. Celestials olarak bilinen kozmik canlıları yakından tanıyacağız ve insanlar üzerinde yaptıkları deneylere şahit olacağız. Onların bu deneyleri insanların genetiklerini değiştirecek ve süper güçlere sahip canlılar ortaya çıkacak. Bir de aynı deneyler sonucunda Eternals‘ın deforma olmuş versiyonu olarak adlandırılabilecek Deviants oluşacak. Bu iki grubun çağlar boyunca süren savaşlarını göreceğiz. Fakat asıl hikaye Ikaris ve insanlarla beraber olmayı tercih eden Sersi‘nin aşkı etrafında şekillenecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ortaya atılan yeni iddiaya göre Marvel çoktan The Eternals’ı beyaz perdeye aktarmak için kolları sıvadı. Filmin yönetmenliğini Chloe Zhao‘nun üstleneceğini zaten biliyorduk. Üstüne çekimlerin Eylül 2019‘da başlayacağı söyleniyor. Bu da her şey yolunda giderse filmi 2020 senesi içinde seyredebileceğimiz anlamına geliyor.

Elbette Marvel cephesinden resmi bir açıklama gelmedikçe filmin ne zaman çekileceği veya vizyona gireceğini bilmek mümkün değil. Fakat bu söylentileri baz alınca Marvel Sinematik Evreni’ndeki yeni dönemin hızla başlayacağını tahmin ediyoruz.

İlginizi çekebilir

Avengers: Infinity War çekim hataları