reklamı kapat

POPÜLER

The Eternals

The Eternals setinden teorileri doğrulayan fotoğraf

Marvel stüdyoları bir süredir The Eternals filminin çekimlerine devam ediyor. Sette çekilen yeni fotoğraflar ise hayranların tahminlerinin doğru olduğunu gösteriyor.

Kısaca özetlemek gerekirse The Eternals’ın yolda olduğunu uzun zamandır biliyoruz. The Eternals filminden çıkan ilk bilgiler senaryonun karis ve insanlarla beraber olmayı tercih eden Sersi’nin aşkı etrafında şekilleneceği söyleniyordu. Fakat filmin en dikkat çekici yani Celestials olarak bilinen kozmik canlıları yakından tanıtacak olması. Celestials, insanlar üzerinde çeşitli deneyler yapmasıyla biliniyor. Bu deneyler insanoğlunun genetiğinde büyük değişikliklere yok açıyor ve süper güçler kazanmalarını sağlıyor. Bu yeni türe Eternals deniyor. Onlar gibi yetenekli olmalarına rağmen deforme olan bir grup daha bulunuyor. Bu grup da Deviants olarak adlandırılıyor. En meşhur Deviant ise elbette Avengers Endgame’in kötüsü Thanos.

The Eternals set fotoğrafı

Page Six tarafından paylaşılan set fotoğrafları ise bildiklerimizi ve tahmin ettiklerimizi doğru çıkarttı. Fotoğrafta The Eternals’ın setinde Kit Harington ve Gemma Chan’ın öpüştüğünü görüyoruz. Bu da Black Knight ve Sersi arasındaki aşk tahminlerinin doğru olduğunu gösteriyor. Söylentiler yine Eternals’ın setinden paylaşılan fotoğraflarla başlamıştı. Dane ve Sersi karakterlerinin devamlı birlikte ve oldukça yakın görüntülenmesi Marvel hayranlarının tahminlerde bulunmasına vesile olmuştu. Çıkan son fotoğrafların ardından hayranlar şimdi yeni bir şeyi merak ediyor: Bu gördüğümüz Sersi ve The Eternals’ın dünyayı terk etmesinden önceki veda öpücüğü olabilir mi? Tahminler doğru çıkacak mı, zaman gösterecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı