reklamı kapat

POPÜLER

War Machine

Marvel yıldızının Avengers Endgame sonrası War Machine beklentisi

Avengers Endgame sonrası Marvel Sinematik Evreni’nin nasıl şekilleneceğini görmek için sabırsızlanıyoruz. War Machine karakterini canlandıran Don Cheadle benzer bir heyecanı kendi karakteri için hissediyor.

Bildiğiniz gibi War Machine aslında Iron Man sayesinde Marvel Sinematik Evreni’nine dahil olan bir karakterdi. Rhodey başlangıçta Tony Stark’ın arkadaşı olarak karşımıza çıktı. Ardından Iron Man 2 filmiyle birlikte War Machine dönüşümü başladı. Captain America Civil War filminde Rhodey‘nin yüksekten düşerek ciddi şekilde sakatlanmasına şahit olduk. Hatta onun durumu Avengers ekibi arasındaki uçurumun büyümesine sebep oldu. Iron Man desteğiyle yeniden yürümeye başlayan kahramanımız Avengers Infinity War ve Avengers Endgame’in önemli karakterlerindendi. Iron Man’in finalde ölmesinden sonra Marvel hayranları War Machine’in geleceğini merak ediyordu. Don Cheadle ise geri dönmeye istekli olduğunu gözler önüne serdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

War Machine karakterinin geleceği

TCA kış basın turuna katılan başarılı oyuncuya geri dönme konusunda ne hissettiği soruldu. Don Cheadle da şu sözlerle yanıt verdi: “Eğer karakterimin yer alacağı bir film daha olacaksa, Rhodey’nin kişiiliğinin derinliklerine inmek isterim. İlk Iron Man filminde yarattığı havaya geri dönüp gerçekte kim olduğunu anlatmak isterim. Bu noktadan sonra bu karakteri istediğimiz gibi kullanmanın mümkün olduğunu düşünüyorum.”

Açıkçası Iron Man olmadan War Machine’in hikayesi ilgi çekici bir şekilde nasıl devam ettirilebilir, bilmiyoruz. Fakat güzel bir hikaye bulunursa Don Cheadle’ın anlattığı gibi karakteri yakından keşfetmek keyifli olacaktır.

İlginizi çekebilir

Morbius’un ilk fragmanı