reklamı kapat

POPÜLER

Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon

Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon fragmanıyla heyecanlandırıyor [Video]

Netflix, Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon bölümleriyle çok yakında karşımıza çıkacak. Paylaşılan yeni fragman ise bizleri nelerin beklediğini gözler önüne seriyor.

Sabrina aslında hepimizin uzun zamandır tanıyıp sevdiği bir kahraman. 90larda televizyonlarımızda olan bu büyülü kahraman farklı maceralarla geri döndü. Bir süredir keyifle takip edilen dizinin başrolünde Kiernan Shipka boy gösteriyor. Ona Ross Lynch, Lucy Davis, Chance Perdomo ve Miranda Otto gibi isimler eşlik ediyor.

Chilling Adventures of Sabrina 3. sezon detayları

Netflix’in Chilling Adventures of Sabrina dizisi bu hikayeyi daha karanlık ve ürkütücü bir şekilde ele alıyor. İlk iki sezonu geçtiğimiz yıllarda ekrana gelen dizi bu farklı tarzıyla beğeni topladı ve kendine has bir izleyici kitlesi elde etmeyi başardı. Geçtiğimiz sezon finalinde Sabrina, Şeytan’a karşı sağlam bir mücadeleye girişmiş ve finalde kısmi bir zafer kazanmıştı. Fakat bu zafer bedelsiz olmadı. Erkek arkadaşı Nick‘in bedeni Şeytan tarafından ele geçirildi ve cehennemde mahsur kaldı. Sabrina’nın onu bu durumdan kurtarması ve özgürlüğüne kavuşturması gerekiyor. Üçüncü sezon maceralarının başlangıcı da bu şekilde gerçekleşiyor. Ona bu mücadelesinde eski erkek arkadaşı Harvey, yakın arkadaşları Rosalind ve Theo da eşlik edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Öte yandan Chilling Adventures of Sabrina çoktan dördüncü sezon onayı aldı. Bu durumdan uzun süredir haberdarız. O yüzden hayranların dizinin geleceğiyle ilgili bir süre daha endişe etmesine gerek yok. Son olarak dizinin üçüncü sezonunun 24 Ocak’ta yayınlanacağını hatırlatalım. Paylaşılan üçüncü sezon fragmanını ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.