reklamı kapat

POPÜLER

Chilling Adventures of Sabrina

Chilling Adventures of Sabrina 2. sezonuyla ne zaman dönüyor? [Video]

Netflix‘te izleyici karşısına çıkan ve dikkat çekmeyi başaran Chilling Adventures of Sabrina ikinci sezonuyla geri dönmeye hazırlanıyor. Üstelik yeni bölümler beklediğimizden çok daha erken geliyor!

Bildiğiniz gibi 90larda televizyonda seyrettiğimiz büyücü Sabrina’nın geri döneceği uzunca bir zaman önce belli olmuştu. Fakat daha sonra bu yeni dizinin alıştığımız tondan uzak, çizgi romanlara yakın bir havada olacağı anlaşılmıştı. 2014 senesinde yayınlanan Chilling Adventures of Sabrina serisine dayanan dizide karanlık, korku ve büyü temaları ağır basıyor. Olaylar çok daha ciddi bir şekilde ele alınıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Çizgi romanlarla aynı isme sahip olan Chilling Adventures of Sabrina ilk sezon bölümleriyle ekim ayının sonunda izleyici karşısına çıktı. Yeni Sabrina olarak Kiernan Shipka boy gösteriyor. Ona Ross Lynch, Lucy Davis, Chance Perdomo ve Miranda Otto gibi isimler eşlik ediyor. On bölümden oluşan sezon genel olarak beğenildi diyebiliriz. Bu olumlu tepkilerin ardından Netflix ikinci sezon için fazla beklemiyor. Zaten daha ekrana gelmeden iki sezon onayı alan dizinin yeni bölümleri önümüzdeki aylarda karşımıza çıkacak. Netflix’ten yapılan resmi açıklamaya bakılırsa Chilling Adventures of Sabrina ikinci sezon bölümleriyle 5 Nisan 2019‘da geri dönecek. Paylaşılan tanıtımı haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.